Aktualizováno 9.9. 2018 07:42
UFC 4. zápas

Druhá prohra Pudilové v UFC: Mexičance podlehla na body!

Lucie Pudilová
Zdroj: Twitter

Jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová má za sebou čtvrtý zápas v nejprestižnější organizaci MMA. Po jedné prohře a dvou výhrách si však zapisuje další porážku. Mexičance Ireně Aldanaové podlehla na body. Jejich souboj byl ovšem vyrovnaný a diváci v Dallasu se pořádně bavili.

Obě bojovnice mají podobný styl a to ukázaly i v noci v texaském oktagonu. Souboj začal opatrně, ale postupně gradoval. Jako první zaútočila Pudilová, která se dokázala přes dobrou obranu své soupeřky probít, a diváci se začali zvedat ze sedadel.

 

 

Vyrovnaná partie v Dallasu i pokračovala, ale v její polovině se příbramské tvrďačce spustila z nosu krev. V tu dobu začala mít navrch Aldanaová. Pudilová se však statně snažila udržovat tempo a ubránila si i takedown.

 

Třetí kolo navázalo na ta předchozí dvě, ale Aldanaová byla přeci jen o něco přesnější. I Pudilová však dokázala své soupeřce spustit krev z nosu. Nakonec jí to ale nezastavilo a dokráčela si pro těsné vítězství, o kterém nakonec rozhodly body.

 

117

GALERIE: Lucie Pudilová

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Lucie Pudilová - 15

Hodnocení:

 

To se několika přihlížejícím úplně nelíbilo a tak začali pískat. Ocenili však skvělý výkon obou fighterek a za něj jim poděkoval i šéf UFC Dana White.

lju TN.cz