Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

UFC Zápas večera

Pudilová prohrála, ale bere milion. Soupeřce navíc zlomila ruku! FOTO

Lucie Pudilová
Zdroj: instagram (UFC)

Lucie Pudilová ve svém čtvrtém zápase v UFC prohrála. Nestačila na Mexičanku Irene Aldanovou, která na body zvítězila. Pro českou bojovnici to byla druhá prohra v nejprestižnější soutěži MMA. Byť Pudilová nenávidí prohry, výkon, který předvedla, jí může jenom těšit. UFC ocenilo její vyrovnaný souboj s Aldanovou titulem "Nejlepší zápas večera". Díky tomu si finančně přilepší. Její soupeřka se navíc ze střetu s českou bojovnicí bude ještě nějaký čas dostávat. Má totiž zlomenou ruku.

Když se Lucie Pudilové zeptáte, co v životě nejvíce nesnáší, odpoví vám jednoznačně: "Nenávidím prohry," tak to má příbramská bojovnice od malička. Nemalou náplastí za prohru ve vyrovnaném zápase jí však bude více než milion korun. Tuto sumu, konkrétně tedy 50 tisíc dolarů, dostaly bojovnice za titul "Nejlepšího zápasu večera" v rámci galavečera UFC 228 v texaském Dallasu.

 

 

Irene Aldanovou stála výhra doslova zdraví. Stejně tak, jako Pudilová, skončila zápas se zakrvavěným obličejem.

 

 

Mexičanka však musela ještě do nemocnice, kde se po rentgenovém vyšetření dozvěděla, že má zlomenou ruku. "Mé oko je v pořádku, bylo to jen škrábnutí z posledního kola. Z prvního kola mám ale zlomenou ruku, doufám, že se brzo vrátím," napsala Mexičanka k fotce, kterou přidala na Instagram.

 

Irene Aldanaová
Zdroj: Instagram

 

Diváci v Dallasu byli ze zápasu opravdu nadšenci. Často během klání vstávali ze svých sedaček a vytvořili skvělou atmosféru. To ocenil i šéf UFC Dana White, který po vyrovnaném boji přišel do oktagonu a Pudilové s Aldanovou poděkoval za skvělou show.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   15:00

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Barcelona

   15:15

   Truck Racing Magazine (5)

   15:35

   Off-road Maraton (4)

   16:00

   Rychlá kola (7)

   16:30

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   14:45

   Element (392)

   15:00

   Wimbledon 2019 - finále mixu

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   17:20

   DFB Pokal 2019

   17:50

   KITE LIFE (1)

Celý Program