UFC Zápas večera

Pudilová prohrála, ale bere milion. Soupeřce navíc zlomila ruku! FOTO

Lucie Pudilová
Zdroj: instagram (UFC)

Lucie Pudilová ve svém čtvrtém zápase v UFC prohrála. Nestačila na Mexičanku Irene Aldanovou, která na body zvítězila. Pro českou bojovnici to byla druhá prohra v nejprestižnější soutěži MMA. Byť Pudilová nenávidí prohry, výkon, který předvedla, jí může jenom těšit. UFC ocenilo její vyrovnaný souboj s Aldanovou titulem "Nejlepší zápas večera". Díky tomu si finančně přilepší. Její soupeřka se navíc ze střetu s českou bojovnicí bude ještě nějaký čas dostávat. Má totiž zlomenou ruku.

Když se Lucie Pudilové zeptáte, co v životě nejvíce nesnáší, odpoví vám jednoznačně: "Nenávidím prohry," tak to má příbramská bojovnice od malička. Nemalou náplastí za prohru ve vyrovnaném zápase jí však bude více než milion korun. Tuto sumu, konkrétně tedy 50 tisíc dolarů, dostaly bojovnice za titul "Nejlepšího zápasu večera" v rámci galavečera UFC 228 v texaském Dallasu.

 

 

Irene Aldanovou stála výhra doslova zdraví. Stejně tak, jako Pudilová, skončila zápas se zakrvavěným obličejem.

 

 

Mexičanka však musela ještě do nemocnice, kde se po rentgenovém vyšetření dozvěděla, že má zlomenou ruku. "Mé oko je v pořádku, bylo to jen škrábnutí z posledního kola. Z prvního kola mám ale zlomenou ruku, doufám, že se brzo vrátím," napsala Mexičanka k fotce, kterou přidala na Instagram.

 

Irene Aldanaová
Zdroj: Instagram

 

Diváci v Dallasu byli ze zápasu opravdu nadšenci. Často během klání vstávali ze svých sedaček a vytvořili skvělou atmosféru. To ocenil i šéf UFC Dana White, který po vyrovnaném boji přišel do oktagonu a Pudilové s Aldanovou poděkoval za skvělou show.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program