Trash-talk

Drsná slova od Pudilové: Abys zase neušpinila podlahu, vzkazuje rivalce

Justine Kish a Lucie Pudilová
Zdroj: Profimedia / instagram
Justine Kish a Lucie Pudilová
Téma:
MMA

Jediná ženská zástupkyně České republiky v UFC ukázala, že začíná být zdatná i v předzápasových výzvách. Lucie Pudilová své soupeřce odpověděla na její výhružky. Chystá se jí umlčet a vzkazuje jí, ať si tentokrát hlídá svěrač. Američanka Justine Kish totiž v předminulém zápase potupně zašpinila oktagon.

Už 25. ledna se na UFC Fight Night 166 postaví Lucie Pudilová (8-5-0) soupeřce Justin Kish (6-2-0). Necelých 22 dní před duelem obě MMA zápasnice rozjeli trash-talk. „Tohle nebude legrace, tohle bude ukončení a vy to můžete sledovat 25. ledna v mé domovině Raleigh v Severní Karolíně,“ napsala Američanka na Twitter.
 

„Těším se až ti zavřu pusu. Ve své domovině buď zvláště opatrná na svůj svěrač, až ti budu válcovat obličej,“ reagovala na výhružku Pudilová. Česká střela reagovala na nešťastný incident z června 2017, kdy Kishová utržela porážku od Felice Herring a pod náporem úderů neudržela obsah svých střev.

Trapný incident se občas v kleci stane, nicméně v žádném případě to z Justin Kish nedělá horší zápasnici. Nicméně před zápasem je každá výhoda dobrá, a tak pokud Lucčin komentář alespoň trochu rozhodí hlavu soupeřky, bude mít už před prvním kolem navrch.

 

Obě soupeřky mají za sebou sérii porážek a bojují o udržení v UFC. Jejich lednový duel může být rozhodujícím o tom, kdo v organizaci zůstane. Lucie sice předvádí atraktivní zápasy plné tvrdých úderů a na svém kontě má už dva bonusy za výkon večera, ale její bilance v nejlepší MMA organizaci světa je 2-4.

Česká zápasnice soupeřku nepodceňuje a s trenérem Ladislavem Erdelyim se poctivě připravuje. „Tohle bude nejdůležitější zápas v mém životě. Chci být stále v UFC a když nevyhraju, už to bude hodně špatný," řekla dříve v rozhovoru pro televizi NOVA.


 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   00:20 02:05
   02:05

   NHL: Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

   10:45

   MotoGP - VC Německa (závod Moto3)

   11:30

   MotoGP - VC Německa (závod Moto2)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks

   01:30 03:30
   09:00

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   10:40

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší zákroky sezony (2)

   10:50

   RunTour - Brno

   11:00

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - SG Flensburg - Handewitt

   12:25

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem

Celý program