Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

rozhovor velká premiéra

Pudilová o debutu v UFC: Výsledek neovlivním, měla jsem ji ukončit!

Česká MMA zápasnice Lucie Pudilová má za sebou velkou premiéru v UFC. A o zápase proti Švédce Lině Lansberg se bude možná ještě dlouho mluvit. Co si o svém debutu myslí samotná Lucie? To prozradila v exkluzivním rozhovoru pro novasport.tv.

Vypadalo to, že Lucie Pudilová kráčí při své premiéře v prestižní UFC za vítězstvím. Zejména ve třetím kole zápasu proti švédské zápasnici Lině Lansberg v oktagonu vládla. Jenže rozhodčí vše viděli jinak. Že vyhrála, se divila i samotná Seveřenka. "Ty jsi vítězka!" přišla k Lucii a s těmito slovy ji zvedla ruku.
 

Nic naplat, vyhrála Lina. Pudilová se však za svůj výkon rozhodně stydět nemusí. "Zápas hodnotím dobře. Myslím si, že jsem dělala, co jsem měla. Když jsem ten zápas viděla, tak se mi i líbil. Myslím si, že se mi povedl," byla sama se sebou spokojená.

117

GALERIE: Lucie Pudilová

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Lucie Pudilová - 15

Hodnocení:

"Výsledek nemůžu ovlivnit," ví a zamýšlí se nad tím, co mohla udělat jinak. "Jediné, co jsem mohla ovlivnit, bylo, že jsem soupeřku mohla ukončit. Měla jsem ji už hodně načnutou. Tam byla asi moje největší chyba, že jsem ten zápas nedodělala," mrzelo Pudilovou.

Zabrousila i hlouběji do způsobu boje, který měla v sobotu večer v Londýně praktikovat. "Nedávala bych vysoké kopy, používala bych víc kopy na holeně. A když by mi vzala nohu, tak jsem jí měla stáhnout hlavu k zemi a jít od ní co nejdál. Myslím si, že to by mi pomohlo k výhře," míní.
 

I přes porážku však její výkon překvapil. "Bojovnící, kteří tam zápasili, za mnou chodili a říkali .,Vau, Lucie, ty moc nemluvíš, ale ten zápas!´ Vůbec to nečekali, takže reakce byly hodně kladné," potěšilo českou zápasnici.

Pudilová se o zápase dozvěděla jen s týdenním předstihem. Mohlo i to hrát roli? "Myslím si, že by byly stoprocentně větší šance," tvrdí.
 

"Jak jsem neměla úplně přípravu, tak když jsem šla do toho zápasu, říkala jsem si ,Co tady dělám?´ Nemohla jsem tomu uvěřit, že jdu do zápasu, a nebyla jsem na ten zápas a výkon úplně naladěná. Sice jsem se do toho dostala, ale pocitově si myslím, že kdyby byla ta příprava, bylo by to stoprocentně lepší. Mohla bych mít víc fyzické síly," vysvětluje.
 

Lucie Pudilová i její trenér budou odpovídat na dotazy čtenářů. Pořad Vaše téma můžete sledovat ve čtvrtek od 17:30 na webu TN.cz.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:35 03:30

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

 • Nova Sport 2

  • 02:10 03:00

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

   12:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

Celý Program