UFC Rozhovor

Pudilová o další soupeřce: Jsem na tom dobře. Teď si dám i cukroví!

Lucie Pudilová - 15
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Lucii Pudilovou čeká nejen zasloužené volno během Vánoc, ale také další soupeřka v UFC. Jediná Češka v nejprestižnější světové organizaci MMA bude v únoru bojovat proti Sarah Morasové z Kanady. Nejen o tom mluvila v rozhovoru pro Nova Sport.

Jak dlouho víte jméno vaší třetí soupeřky v UFC?


Smlouvu jsme podepsali už před třemi týdny. Zápas jinak zařizovali naši manažeři v Německu.


Co můžete o té další soupeřce prozradit?


Jmenuje se Sarah Morasová, je z Kanady a je jí 29 let. Je to bantamová váha, stejně jako jsem já. Sarah je zápasnice a bude se mnou chtít jít na zem. A bude mě chtít upáčit nebo uškrtit. Není špatná ale ani v postoji.

 


Viděla jste nějaké její předchozí zápasy?


Ano, viděla. Sarah zápasila s předními světovými jmény. Její soupeřkou byla třeba Julianna Peña a také Jéssica Andrade. Myslím, že má v UFC bilanci 2-1.


Kdy a kde se Sarah Morasové postavíte v oktagonu?


Zápas se koná 18. února 2018 v texaském Austinu. Co se týče cestování, je to ještě dál, než Singapur, kde jsem bojovala naposledy. Dlouhé cesty nemá nikdo rád, ale to se nedá nic dělat. Nicméně se těším, že mě čeká další nová lokalita. Tohle město se mi zrovna líbí. Určitě tam vyzkouším i místní kuchyni.


Kdo je podle vás papírový favorit?


Papírovou favoritkou já nejsem. Příprava ale probíhá tak, jak má. Teď jsem hodně spokojena s přípravou i tím, jak jsem na tom fyzicky. Všechno mi tak nějak sedí. Navíc mám třeba oproti svému prvnímu zápasu v UFC hodně času na přípravu. Trénink ale oproti předchozím dvěma soupeřkám neměním. Nerada měním něco, co funguje a toho se držím.

 

 

Blíží se Vánoce. Jste hlavou v tom únorovém zápase? Nebo si dopřejete odpočinek, kapra, cukroví a všechno, co se svátky souvisí?

 

Vánoce jsou v neděli a to mám volno, tak zajedu za rodinou. Nicméně, dodržovat stravu úplně nemusím. Váhu mám totiž dobrou a tak si můžu dát kapra, cukroví, všechno. Jinak přeji všem sportovním fanouškům příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2018.

Lukáš Jůdl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues

   23:45

   Běhej lesy – Lednice

   00:00

   Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

   01:45

   NHL News

   02:05

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:05

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   23:05

   RunTour – Brno

   23:15

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

   01:05

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   01:15

   UFC Now (16)

   02:05

   Barcelona Spartan Race

Celý Program