první slova souboj s legendou

Pudilovou čeká legenda UFC: Věřím si. Potřebuji opravdu vyhrát!

Lucie Pudilová
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
Lucie Pudilová

Lucie Pudilová už pomalu shazuje kila, aby se dostala do kategorie muší váhy. V pražském galavečeru UFC totiž změří síly s americkou legendou Liz Carmouche. O tom, jak vnímá jméno soupeřky, promluvila v exkluzivním rozhovoru pro NOVA Sport.

Liz "GirlRilla" Carmouche je čtyřiatřicetiletá rodačka z americké Lousiany, ale vyrůstala v japonské Okinawě. Po studiích vstoupila do armády a tři roky působila na Středním východě.
 

„Já to beru i jako velký úspěch pro Českou republiku. Protože dostat sem Američanku a ještě na takhle vysokém umístění a k tomu navíc byla první bojovnice v UFC společně s Rondou Rousey, tak to beru za velký úspěch,“ vysvětluje česká bojovnice.

Lucie Pudilová a Liz Carmouche
Zdroj: UFC

Dolů bude muset jít až 10 kilogramů, to ale Lucie Pudilová ráda podstoupí. Přece jen to prý bude přirozenější, než poslední roky, kdy se snažila bojovat ve váze bantamové.


„Budu se s tím muset popasovat. Přímo Vánoce nebo Štědrý den asi neomezím. To se najím normálně. Ale jinak už jsem s dietou začala,“ vypráví.

Lucie Pudilová
Zdroj: Viktor Gáborík Lucie Pudilová

„Vlastně se bude vracet na tu svojí normální váhu. Jak jsem chtěla být v té bantamovce, tak se i musela přejídat abych získala nějakou váhu, a stejně jsem v té kategorii byla hubenější,“ dodala.


Souboj s šestou bojovnicí žebříčku UFC bere jako velkou výzvu a je přesvědčená, že může vyhrát. „Kdybych si nevěřila, tak bych ten zápas nebrala. Ale samozřejmě, cítím tam velký tlak po tom posledním zápase. Potřebuju fakt vyhrát!“

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto3)

   14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   15:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   16:15

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

 • Nova Sport 2

  • 11:30 13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   14:50

   UFC Connected (3)

   15:15

   UFC Connected (4)

   15:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:10

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

Celý Program