Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

návrat v šatech

Pudilová promluvila o třetí prohře v řadě: Jsem na sebe pyšná!

Lucie Pudilová
Zdroj: Profimedia / instagram
Lucie Pudilová

Unavená, zklamaná, ale i s úsměvem a ve slušivých šatech dorazila Lucie Pudilová v pondělí z New Yorku na pražské letiště. Po třetí prohře v UFC v řadě přiznala, že příště musí být lépe připravená.

Lucie Pudilová prohrála v sobotu večer v New Jersey s Antoninou Ševčenkovou ve druhém kole poté, co jí soupeřka uškrtila do bezvědomí. A to i přesto, že po zásazích z prvního kola tekla krev hlavně z bojovnice z Kyrgyzstánu.

Sestřih ze zápasu Pudilová - Ševčenková:

„Zápas jsem si moc užila a i když teď vidím 50 věcí, které jsem mohla udělat jinak a líp, jsem na svůj výkon pyšná. Bojovala jsem a proto jsem do toho taky šla,“ píše česká bojovnice na svém instagramu.

Připomněla také, že anabáze jménem UFC pro ní třetí prohrou v řadě neskončila. „Mám za sebou 3 zápasy v rámci nové smlouvy, z toho dva bonusové, což o něčem svědčí. Ještě zbývá jeden duel, který rozhodne a na ten se musím více připravit. Zaprvé psychicky zpracovat tuhle porážku a začít víc trénovat na té nejvyšší úrovni. Šla jsem si pro vítězství a půjdu si pro něj i příště - lepší a silnější,“ dodala.

Premiérou pro Lucii Pudilovou v UFC byl souboj s Linou Lansberg, který prohrála po kontroverzním verdiktu sudích. Pak si připsala dvě vítězství nad Ji Yeon Kim a Sarou Moras. Jenže poslední tři duely Lucii nevyšly. Nad její síly byly postupně Irene Aldana, Liz Carmouche a nakonec i Antonina Ševčenko. Ta také Lucii jako první porazila před koncem časového limitu.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 04:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   04:05

   NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Tour de Mont Blanc

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen

   10:30

   Ötztaler Radmarathon

   11:00

   Cricket Champions League

   11:30

   Maxi Tip Poker Tour (20)

   12:00

   UFC Now (20)

   12:50

   Element (398)

Celý Program