Aktualizováno 24.2. 2019 10:23
UFC Zklamaná bojovnice

Pudilová byla po zápase naštvaná na soupeřku: Furt jen utíkala!

Bojovala jako lvice, přesto to nestačilo. Lucie Pudilová si na okruhu UFC připsala další prohru, ale opět se za ní nemusí stydět. Prohru s Liz Carmouche bere ale jako osobní výhru. Porážka ji ale mrzí stejně jako české fanoušky, kteří její americkou soupeřku vypískali.

Verdikt sudích českou bojovnici viditelně vzal. Na pozápasový rozhovor přišla ve slunečních brýlích. Bylo ale jasné, co za nimi skrývá. Nebyly to modřiny, ale slzy. „Já bych chtěla poděkovat všem, kteří mi fandili. To bylo pro mě důležitý. Zápas byl super. Jsem ráda, za to, co jsem tam předvedla. Jsem na sebe hrdá a děkuju svému týmu za to, jak mi pomohl a co mě naučil,“ děkovala Pudilová.


Na americkou soupeřku to ale nestačilo. Vyrovnaný zápas rozhodly až body a ty byly ve prospěch Carmouche. 30:27, 27:28 a 29:28. To jsou body, které hrály v neprospěch Pudilové i přes to, že ji dva arbitři určili jako vítězku jednoho z kol. S verdiktem rozhodčích nesouhlasili ani fanoušci, kteří ihned po vyhlášení začali pískat a bučet.

15

GALERIE: Lucie Pudilová prohrála zápas s Liz Carmouche

Zdroj: Profimedia

Lucie Pudilová zápasila s Liz Carmouche

Hodnocení:


Pudilová nesla tíhu domácího prostředí, hlavu si s tím ale nedělala. „Vůbec mě to nenervovalo. Byla jsem strašně šťastná, že mi tolik fandili. To jsem nikdy nezažila. Jen mě mrzí, že jsem ten zápas nemohla ukončit,“ neskrývala česká bojovnice zklamání.


Styl Carmouche jí vůbec nesedl a navíc nebyl ani divácky atraktivní. „Nechtěla, aby to bylo atraktivní pro fanoušky, chtěla si to nabodovat, párkrát mě hodit. To se jí povedlo. Já jsem jí přetáčela, škrtila a chtěla jsem udělat pěkný boj a ona furt jen utíkala. To se mi ale stává často, že přede mnou utíkají a potom zvednou ruku jim,“ komentovala zápas naštvaně Pudilová.


Česká bojovnice se nejvíce bála boje na zemi, i přesto svoji soupeřku dokázala dvakrát položit a šikovně si ji chytit. „Má černý pásek z brazilského jiu-jitsu, takže je v tomhle hodně zkušená. Měla jsem ji dobře chycenou, ale ona ví, co má dělat. Já nemám žádný pásek a ani jsem ho nepotřebovala, protože mi přišlo, že jsem to docela zvládala,“ těšilo jedinou Češku v UFC.


Svoji soupeřce i tak stihla dát několik pěkných ran. „Pěkně bude cítit zadek, jak jsem jí dávala lokty,“ vzpomněla si Pudilová na okamžik, kdy ji její soupeřka zapáčila za nohu a bránila se několika přesně mířenými ranami do hýždí.


I při vyhlašování byly vidět přesně mířené rány. Zatímco Pudilová byla pouze otlučená, Carmouche tekla z temene hlavy krev a musela na šití. „Já jsem jí dala jeden loket a už to z ní teklo,“ vysvětlila šrám Pudilová.


I přes prohru a velké zklamání bere Pudilová zápas sportovně. „Liz byla silná soupeřka a jsem šťastná, že jsem s ní mohla zápasit. Myslím si, že jsem měla trochu navrch, ale zápasit s ní je pro mě prostě super. Beru to jako výhru a děkuju všem fanouškům, kteří mi fandili. Děkuju moc,“ poděkovala na závěr za obrovskou podporu.

 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:00

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   18:40

   NHL News

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

   20:40

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (5)

 • Nova Sport 2

  • 15:35 17:30

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   17:30

   Teleshop

   17:45

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   18:00

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   20:05

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý Program