Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

konečně promluvil

Limberský se konečně vyjádřil! Poslechněte si, co řekl! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Udělal blbost a teď za to bude pykat. Vedení Viktorie Plzeň napařilo Davidu Limberskému exemplární pokutu a navrch mu odebralo kapitánskou pásku. Poprvé od vypuknutí kauzy se teď vyjádřil i sám fotbalista. Jak se k tomu Limberský postavil?

Za naprosto nepřijatelné porušení profesionální smlouvy, jak řekl generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek, si David Limberský odnesl verdikt v podobě pokuty, která se údajně vyšplhá až k milionu korun, a odebrání kapitánské pásky. "Udělal jsem strašnou hloupost a dobře si uvědomuji, že pro moje chování neexistuje omluva," ví dobře plzeňský fotbalista, že se správně rozhodně nezachoval.

 

"Přesto bych se omluvit chtěl – a to jak trenérům a spoluhráčům, vedení a partnerům klubu, fanouškům Viktorky i všem těm, kteří mi například v dresu národního týmu drží palce.," kaje se Limberský.

 

 

A jak se postavil k trestům, které od klubu vyfasoval? "Udělené tresty jsem přijal, plně spolupracovat budu také směrem k došetření celé záležitosti. Mrzí mě, že jsem tolik lidí zklamal a je mi jasné, že jejich důvěru budu zpět získávat velmi dlouho. I tak se o to ale pokusím. V tuto chvíli napnu všechny síly k tomu, abych co nejdříve mohl odvádět adekvátní výkony na hřišti.“slibuje.

 

David Limberský pyká za to, že v noci na středu havaroval v Praze se svým bentley. Po nehodě se podle informací policie snažil utéct strážcům pořádku, kteří nehodě přihlíželi. Ti jej ale vzápěti dopadli a dechová zkouška ukázala 1,5 promile. Škoda na Limberského luxusním vozidle byla předběžně vyčíslena na půl milionu korun.


Vyjádření Davida Limberského:


 

Policie zahájila s Limberským úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. "Vzhledem k tomu, že přitom jednatřicetiletý řidič navíc způsobil dopravní nehodu, hrozil by mu v případě pravomocného odsouzení až tříletý trest odnětí svobody," uvedla mluvčí policie Iveta Martínková.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PEKLO NA SILNICI: Tři dny ležela a sténala na tělě mrtvého přítele

Děsivá autonehoda: Herečka ze seriálu Báječní a bohatí má zlámané obě nohy

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:50

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   00:50

   Fotbal: Racing Strasbourg - EA Guingamp

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   09:00

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

Celý Program