jedeme dál

První díl Czech Rally po vynucené pauze nabídne soutěž o hodnotné ceny

Téma:

Také ve třetí sezoně pořadu Czech Rally vám přineseme to nejlepší ze všech českých soutěží, exkluzivní informace ze zákulisí, divácké soutěže a jako bonus se můžete těšit i na speciální díly. Pořadem opět provedou Inna Puhajková a Radek Mazal.

První česká rally od koronaviru se jela v Sosnové u České Lípy. Na MOGUL TEST rally přes obrovský zájem mohl pouze omezený počet diváků. Nechyběl ale štáb Nova Sport a vy tak uvidíte souhrn toho nejlepšího.


V Sosnové se sešla kompletní česká špička. Ukážeme vám parádní nové vozy elitních jezdců Jana Černého a Václava Pecha. Představíme rodinný tým Semerádů - bratři Petr a Martin v exkluzivním rozhovoru prozradí, jaké mají letos ambice
Uvidíte zajímavý závěr v rally Sosnové, zjistíte, jak se letos změnil kalendář české rally a představíme také český supertalent - Erika Caise.


Na úvod jsme pro vás připravili atraktivní soutěž. Vyhrát můžete nabité karty na tankování v síti čerpacích stanic Benzina v hodnotě 6000 4000 a 2000 korun stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku.


Kdo je letos navigátorem Jana Černého?

A) Petr Černohorský
B) Petr Uhel


Soutěžit můžete na Facebooku Nova Sport, kde najdete i další informace. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, které oznámíme v příštím dílu Czech Rally. Hrajeme až do 12. července.


Kdo si ještě není jistý odpovědí, stačí být pozorný v průběhu prvního dílu, který vysíláme v pondělí, od 21:05 na stanici Nova Sport1. Po odvysílání bude ke shlédnutí zde.

Herní řád soutěže Czech Rally - Unipetrol [pdf]

redakce TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

   18:35 21:15
   21:15

   Večerní sportovní noviny

   21:20

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   21:30

   Czech rally 2020 (7)

   22:05

   NHL: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

   00:45

   Element (431)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Indiana Pacers - Toronto Raptors

   19:05 21:35
   21:35

   NBA: Brooklyn Nets - Miami Heat

   23:35

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   00:05

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   01:45

   Fotbal: RC Lens - OGC Nice

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Angers SCO

Celý program