jedeme dál

První díl Czech Rally po vynucené pauze nabídne soutěž o hodnotné ceny

Téma:

Také ve třetí sezoně pořadu Czech Rally vám přineseme to nejlepší ze všech českých soutěží, exkluzivní informace ze zákulisí, divácké soutěže a jako bonus se můžete těšit i na speciální díly. Pořadem opět provedou Inna Puhajková a Radek Mazal.

První česká rally od koronaviru se jela v Sosnové u České Lípy. Na MOGUL TEST rally přes obrovský zájem mohl pouze omezený počet diváků. Nechyběl ale štáb Nova Sport a vy tak uvidíte souhrn toho nejlepšího.


V Sosnové se sešla kompletní česká špička. Ukážeme vám parádní nové vozy elitních jezdců Jana Černého a Václava Pecha. Představíme rodinný tým Semerádů - bratři Petr a Martin v exkluzivním rozhovoru prozradí, jaké mají letos ambice
Uvidíte zajímavý závěr v rally Sosnové, zjistíte, jak se letos změnil kalendář české rally a představíme také český supertalent - Erika Caise.


Na úvod jsme pro vás připravili atraktivní soutěž. Vyhrát můžete nabité karty na tankování v síti čerpacích stanic Benzina v hodnotě 6000 4000 a 2000 korun stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku.


Kdo je letos navigátorem Jana Černého?

A) Petr Černohorský
B) Petr Uhel


Soutěžit můžete na Facebooku Nova Sport, kde najdete i další informace. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, které oznámíme v příštím dílu Czech Rally. Hrajeme až do 12. července.


Kdo si ještě není jistý odpovědí, stačí být pozorný v průběhu prvního dílu, který vysíláme v pondělí, od 21:05 na stanici Nova Sport1. Po odvysílání bude ke shlédnutí zde.

Herní řád soutěže Czech Rally - Unipetrol [pdf]

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

redakce TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • KSW 62: Kołecki vs. Szostak

   17:45 20:00
   20:00

   Hokej: Connor McDavid - Fenomén

   20:15

   Hokej: Sportovní originály - Tomáš Plekanec

   20:35

   NHL - akce měsíce

   20:45

   Behaj lesmi - Veľká Fatra

   21:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Dallas - Los Angeles Galaxy

   18:00 19:45
   19:45

   Kolo pro život - Dobříš

   20:00

   T - Mobile Česká Enduro Serie - Zadov

   20:10

   Sportovní originály - 180 s Karlem Sedláčkem 2

   21:25

   Trumf

   21:35

   World Matchplay Darts 2021

Celý program