jedeme dál

První díl Czech Rally po vynucené pauze nabídne soutěž o hodnotné ceny

Téma:

Také ve třetí sezoně pořadu Czech Rally vám přineseme to nejlepší ze všech českých soutěží, exkluzivní informace ze zákulisí, divácké soutěže a jako bonus se můžete těšit i na speciální díly. Pořadem opět provedou Inna Puhajková a Radek Mazal.

První česká rally od koronaviru se jela v Sosnové u České Lípy. Na MOGUL TEST rally přes obrovský zájem mohl pouze omezený počet diváků. Nechyběl ale štáb Nova Sport a vy tak uvidíte souhrn toho nejlepšího.


V Sosnové se sešla kompletní česká špička. Ukážeme vám parádní nové vozy elitních jezdců Jana Černého a Václava Pecha. Představíme rodinný tým Semerádů - bratři Petr a Martin v exkluzivním rozhovoru prozradí, jaké mají letos ambice
Uvidíte zajímavý závěr v rally Sosnové, zjistíte, jak se letos změnil kalendář české rally a představíme také český supertalent - Erika Caise.


Na úvod jsme pro vás připravili atraktivní soutěž. Vyhrát můžete nabité karty na tankování v síti čerpacích stanic Benzina v hodnotě 6000 4000 a 2000 korun stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku.


Kdo je letos navigátorem Jana Černého?

A) Petr Černohorský
B) Petr Uhel


Soutěžit můžete na Facebooku Nova Sport, kde najdete i další informace. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, které oznámíme v příštím dílu Czech Rally. Hrajeme až do 12. července.


Kdo si ještě není jistý odpovědí, stačí být pozorný v průběhu prvního dílu, který vysíláme v pondělí, od 21:05 na stanici Nova Sport1. Po odvysílání bude ke shlédnutí zde.

Herní řád soutěže Czech Rally - Unipetrol [pdf]

redakce TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:05 12:45
   12:45

   SkiTour 2021 - ohlédnutí

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Ragby: Northampton Saints - London Irish

   14:45

   Fotbal: Olympique Marseille - FC Lorient

   16:30

   Freeride World Tour #3

 • Nova Sport 2

  • Freeride World Tour #3

   12:30 13:00
   13:00

   Fotbal: Angers SCO - Stade Rennes

   14:40

   NHL: Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes

   16:25

   Český motorsport 2021 (1)

   16:55

   Fotbal: Inter Miami CF - Los Angeles Galaxy

   18:05

   World Match Racing Tour - Bermuda Gold Cup

Celý program