Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video bouřlivý let

Prsatou, tu já mám nejradši! Takhle hráči Liberce slavili postup

Zdroj: facebook.com

Pořádně bouřlivě oslavovali fotbalisté Slovanu Liberec postup do základní skupiny prestižní Evropské ligy přes Hajduk Split. Dokazuje to i video, o které se s fanoušky na svém facebookovém profilu podělil sportovní ředitel klubu Jan Nezmar. Posádka letadla, především pak jedna z letušek, bude na tento zážitek ještě dlouho vzpomínat.

Výhra 1:0 na horké půdě Hajduku Split a především postup do skupinové fáze Evropské ligy se musí náležitě oslavit. Fotbalisté Liberce to splnili do puntíku. Během zpátečního letu do vlasti totiž bylo na palubě letadla skutečně veselo.

 

Zápasy základních skupin Evropské ligy budete moci sledovat na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Každé hrací kolo nabídneme přímé přenosy z duelů dvou českých klubů.

 

Letadlo s libereckými fotbalisty se ještě ani neodlepilo od země, když to hráči naplno rozbalili. "Zrzavou, zrzavou, tu já mám nejradši...," spustili na plné pecky. Příliš je neuklidnilo ani hlášení kapitána letu s prosbou i připoutání. Když fotbaloví cestující spustili pokračování hudební produkce, pouze "zrzavou" nahradili poněkud pikantnější charakteristikou, dostalo to i autora celého videa, sportovního ředitele Jana Nezmara.

 

 

V rozpacích byla ale především letuška, která se mezitím snažila předvést tradiční instruktáž, jak zacházet se záchrannou vestou. Chvíli se zdálo, že svou povinnost ani nebude schopna dokončit. Nakonec však vše dobře dopadlo. "Tímto děkuji celé posádce letu za skvělý přístup a trpělivost," neopomněl Nezmar poděkovat personálu letadla, který má jeden o jeden nevšední zážitek do sbírky navíc.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:00 18:45

   FK Jablonec - FC Astana

   18:45

   RunTour – Ostrava

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   20:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   20:30

   Tom Belz - Kilimandscharo

 • Nova Sport 2

  • 17:05 17:30

   Off-road Maraton (3)

   17:30

   Truck Racing Magazine (3)

   17:50

   Magazín NBA Action (37)

   18:20

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   20:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   21:45

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

Celý Program