video tohle se povedlo

Protidrogová linka kolabuje. Může za to Salah, zbláznil celou zemi

Mohammed Salah
Zdroj: Profimedia
Mohammed Salah

Mohammed Salah je pro fanoušky Liverpoolu novou modlou, v Egyptě ale platí rovnou za poloboha. A arabská země si pochvaluje dopad jeho slov, kterými oslovil fanoušky na facebooku. Díky jeho výzvě kolabuje i protidrogová linka.

Když přišel Salah před sezonou na stadion Anfield Road, málokdo čekal, jak rychle se stane takovou superstar. Během jediné sezony už nastřílel víc gólů, než za tři roky v italské Serii A. Liverpool prostě tomuhle sympaťákovi svědčí. 


V Egyptě se mezitím začalo ve velkém fandit Liverpoolu a Salah se stal i modlou pro obyčejné smrtelníky. Za prezidenta ho chce přes milion obyvatel a to fotbalista ani není na žádné kandidátce.


Poslední kousek z jeho dílny navíc ocenili i ti, kterým dělala starost stále větší závislost mladých egyptských lidí na drogách.


Mohammed Salah se stal totiž hlavní tváří kampaně „Jste silnější než drogy“ a silný klip s jeho poselstvím sdílelo během tří dnů skoro 9 milionů lidí.


Reakce byla okamžitá. Po uvedení videa nestíhají operátoři na linkách zvedat telefony, na hotline se dovolá denně 400krát víc lidí, než bylo zvykem.


Mohammed Salah již dříve prohlásil, že se ke kampani proti drogám hlásil z pevné víry o významu boje proti závislosti na návykových látkách.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 10:25 12:30

   Fotbal: AC Sparta Praha - FC Hradec Králové

   12:30

   Winter Games - Freeski & Snowboard

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   NHL: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings

   14:50

   Marek Hyka - Hlavou dolů (2)

   15:05

   Element (405)

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:45

   NBA 360

   13:45

   NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers

   15:50

   UFC 246: McGregor vs. Cowboy

   17:55

   Basketbal: Teksüt Bandirma - RASTA Vechta

   19:50

   Cape Pioneer - Part 2

   20:15

   Winter Games - Freeski & Snowboard

Celý Program