Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 11. 2018
Soutěž NBA London Game

Prosmečuj se do Londýna: Soutěž o lístky na zápas NBA je zpět!

Tomáš Satoranský
Zdroj: Profimedia

Unikátní soutěž stanic Nova Sport ve spolupráci s NBA je opět tady. Chceš zažít atmosféru zápasu NBA a vidět hvězdy NBA naživo? Pošli video s atraktivní basketbalovou smečí a 2 vstupenky na NBA London Game, hrané 17. ledna 2019, mohou být tvoje. A jak tuto cenu vyhrát?

Natoč svoji nejlepší basketbalovou smeč a video pošli skrze elektronickou úschovnu nebo podobným způsobem na adresu soutez@tn.cz. Do předmětu uveď heslo "NBA" a v textu zprávy svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, věk, emailovou adresu a telefonní kontakt. Videa zveřejníme na sociálních sítích Nova Sport. A hned budeš o krůček blíže k nevšednímu zážitku.

 

Nejlepší z vás prožije v Londýně zápas NBA mezi týmy New York Knicks a Washington Wizards, za který hraje i Tomáš Satoranský.

 

Videa máš čas posílat do neděle 25. 11. 2018 do 12:00 hodin. Odborná porota následně vybere ten nejlepší basketbalový trik. Vítěz bude slavnostně vyhlášen při finále Junior NBA League, které se bude konat 28. 11. 2018 v Praze ve sportovní hale Královka.

 

Tak už neváhej a vrhni se do trénování! Těšíme se na Tvoje videa. Přejeme hodně štěstí a přesné střely.

 

Herní řád soutěže najdete ZDE - Herní řád - Smečovací soutěž NBA [docx]

lju TN.cz