Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.10. 2017 20:29
soutěž ukažte se!

Prosmečuj se do Londýna! Skvělá soutěž o lístky na zápas NBA

Zdroj: Nova Sport

Nová unikátní soutěž stanic Nova Sport ve spolupráci s NBA tě může dostat na speciální zápas NBA hraný v Londýně. Stačí předvést nejlepší smeč a výhra v podobě 2 vstupenek na London Game hrané 18. ledna 2018 může být tvoje. A jak tuto cenu vyhrát?

 Stačí předvést atraktivní basketbalovou smeč a natočit se u toho. Dané video pak zaslat na adresu soutez@tn.cz skrze elektronickou úschovnu nebo podobným způsobem. Do předmětu uvést heslo „NBA“. Video bude následně zveřejněno na Facebooku Nova Sport a na YouTube kanále TV Nova. Tam pak pro své video sbírat „lajky“ a dostat se mezi 5 s nejvyšším počtem „lajků“.


Finálová pětice se pak utká v osobním souboji před odbornou porotou 12. prosince v Pardubicích. V tamní hale může každý z finalistů předvést libovolný trik. Soutěžící, který dostane nejvyšší hodnocení, se stane vítězem a vyhrává 2 vstupenky na London Games 2018.


V Londýně si pak bude moci užít zápas mezi dvěma prestižními týmy ze zámořské NBA. Philadelphií a Bostonem. Tak se pusťte do trénování a posílejte své smeče.


Čas máte do pondělí 4. prosince 2017 do 12:00 hodin, kdy bude vyhlášena finálové pětka. Tak hodně štěstí!


Herní řád soutěže najdete ZDE Herní řád soutěže o vstupenky na NBA London Game [docx].

ram TN.cz