Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 7. 2018
wimbledon 2018 2. den

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: V akci Petra Kvitová a také jediný český muž!

Zdroj: Nova Sport

Úvodní hrací den Wimbledonu je minulostí a čtyři české tenistky prošly do dalších bojů. Dnes do prvního kola nastoupí Petra Kvitová a představí také Jiří Veselý, Markéta Vondroušová a Denisa Allertová.

ÚTERÝ 3.7. 2018

 

Nova Sport 1

COURT 17 - 12:30 START

1 Bernard Tomic (AUS) 85 vs Hubert Hurkacz (POL)

2 Denisa Allertová (CZE) 39 vs Anett Kontaveitová (EST)
------
Aliaksandra Sasnovičová (BLR) 31 vs Petra Kvitová (CZE) [8] 32 * druhý zápas na kurtu č.1 cca 17:00

Tennys Sandgren (USA) 79 vs Novak Djokovič (SRB) [12] 80 * třetí zápas na kurtu č. 1

 

Nova Sport 2

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Juan Martin Del Potro (ARG) [5] 97 vs Peter Gojowczyk (GER) 98
 

CENTRE COURT - SHOW COURT - 14:00 START

1 Garbine Muguruzaová (ESP) [3] 33 vs Naomi Broadyová (GBR) 34

2 Dudi Sela (ISR) 127 vs Rafael Nadal (ESP) [2] 128

3 Simona Halepová (ROU) [1] 1 vs Kurumi Nara (JPN) 2

Sledujte Wimblednon živě na stanicích Nova Sport:


 

Voyo 1 – vše kurt č.2 - od 12:30

No.2 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Johanna Kontaová (GBR) [22] 9 vs Natalja Vichljancevová (RUS) 10

2 James Duckworth (AUS) 95 vs Alexander Zverev (GER) [4] 96

3 Dominic Thiem (AUT) [7] 65 vs Marcos Baghdatis (CYP) 66

4 Vitalia Ďjačenková (RUS) 23 vs Maria Šarapovová (RUS) [24] 24

 

Voyo 2 – vše kurt č.3 - od 12:30

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Juan Martin Del Potro (ARG) [5] 97 vs Peter Gojowczyk (GER) 98

2 Angelique Kerberová (GER) [11] 49 vs Věra Zvonarevová (RUS) 50

3 Matthew Ebden (AUS) 111 vs David Goffin (BEL) [10] 112

4 Belinda Benčičová (SUI) 63 vs Caroline Garciaová (FRA) [6] 64


Voyo 3 - vše kurt č. 12 - od 12:30

COURT 12 - SHOW COURT - 12:30 START

1 Ashleigh Bartyová (AUS) [17] 41 vs Stefanie Voegeleová (SUI) 42

2 Nick Kyrgios (AUS) [15] 81 vs Denis Istomin (UZB) 82

3 Jack Sock (USA) [18] 105 vs Matteo Berrettini (ITA) 106

4 Heather Watsonová (GBR) 19 vs Kirsten Flipkensová (BEL) 20

 

Voyo 4 - vše kurt č.18 - od 12:30

COURT 18 - SHOW COURT - 12:30 START

1 Ernests Gulbis (LAT) 91 vs Jay Clarke (GBR) 92

2 Taro Daniel (JPN) 119 vs Fabio Fognini (ITA) [19] 120

3 Monica Niculescuová (ROU) 55 vs Naomi Osaka (JPN) [18] 56

4 Jana Fettová (CRO) 47 vs Darja Kasatkinová (RUS) [14] 48
 

mm TN.cz