Publikováno 5. 7. 2018
wimbledon 2018 4. den

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: V akci jsou tři Češi, ale i třeba Cibulková!

Barbora Strýcová
Zdroj: Profimedia
Barbora Strýcová

Využijte státního svátku na sledování Wimbledonu, dnes je 4. hrací den. Včera nestihla zahájit své utkání Barbora Strýcová a také Kateřina Siniaková. Obě se tak představí v rámci 2. kola až dnes a jejich zápasy budete moci sledovat na stanicích Nova Sport.

Nova Sport 1

 

COURT 8 - 12:30 START

1 Lesja Curenková (UKR) 85 vs Barbora Strýcova (CZE) [23] 88
1 Michail Kukuškin (KAZ) 126 vs Rafael Nadal (ESP) [2] 128
2 Johanna Kontaová (GBR) [22] 9 vs Dominika Cibulková (SVK) 12 
4 Diego Schwartzman (ARG) [14] 113 vs Jiří Veselý (CZE) 115 *4. Utkání na kurtu č.8

 

Nova Sport 2

 

COURT 16 - 12:30 START

1 Kateřina Siniaková (CZE) 114 vs Ons Jabeurová (TUN) 116 
1 Marin Čilič(CRO) [3] 33 vs Guido Pella (ARG) 36 T/F 6/3 6/1 3/42 Simona Halepová (ROU) [1] 1 vs Saisai Zheng (CHN) 3
3 Juan Martin Del Potro (ARG) [5] 97 vs Feliciano Lopez (ESP) 99
4 Taylor Fritz (USA) 94 vs Alexander Zverev (GER) [4] 96


Voyo 1 – vše kurt č.2 - od 12:30

 

No.2 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Katie Boulterová (GBR) 53 vs Naomi Osaka (JPN) [18] 56

2 Andreas Seppi (ITA) 30 vs Kevin Anderson (RSA) [8] 32 T/F 3/6 7/6(5) 3/6 1/1

3 Horacio Zeballos (ARG) 78 vs Novak Djokovič (SRB) [12] 80

4 Bernard Tomic (AUS) 85 vs Kei Nišikori (JPN) [24] 88

5 Garbine Muguruzaová (ESP) [3] 33 vs Alison Van Uytvancková (BEL) 35

 

 

Voyo 2 – vše kurt č.3 - od 12:30

 

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Ashleigh Bartyová (AUS) [17] 41 vs Eugenie Bouchardová (CAN) 44

2 Thomas Fabbiano (ITA) 62 vs Stan Wawrinka (SUI) 63 T/F 7/6(7) 6/3 5/6

3 Nick Kyrgios (AUS) [15] 81 vs Robin Haase (NED) 84

4 Benoit Paire (FRA) 101 vs Denis Shapovalov (CAN) [26] 104

5 Jelena Ostapenková (LAT) [12] 17 vs Kirsten Flipkensová (BEL) 20

 

Voyo 3 - vše kurt č. 12 - od 12:30

 

COURT 12 - SHOW COURT - 12:30 START

1 Angelique Kerberová (GER) [11] 49 vs Claire Liuová (USA) 52

2 John Isner (USA) [9] 49 vs Ruben Bemelmans (BEL) 52 T/F 6/1 6/4 6/7(6) 6/7(3) 3/4

3 Julia Putincevová (KAZ) 46 vs Daria Kasatkinová (RUS) [14] 48

4 Damir Dzumhur (BIH) [27] 89 vs Ernests Gulbis (LAT) 91

 

Voyo 4 - vše kurt č.18 - od 12:30

 

COURT 18 - SHOW COURT - 12:30 START

1 Daria Gavrilovová (AUS) [26] 25 vs Samantha Stosurová (AUS) 28

2 Stefanos Tsitsipas (GRE) [31] 57 vs Jared Donaldson (USA) 60 T/F 6/3 6/2 3/6 3/4

3 Marcos Baghdatis (CYP) 66 vs Karen Chačanov (RUS) 68

4 Simone Bolelli (ITA) 118 vs Fabio Fognini (ITA) [19] 120

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 18:50 20:50

      NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

      20:50

      Večerní Sportovní noviny

      20:55

      Studio NHL

      21:05

      NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

      23:45

      NHL – akce měsíce

      00:00

      Rychlá kola (4)

  • Nova Sport 2

    • 19:00 22:00

      UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

      22:00

      UFC Unleashed (2)

      22:50

      Element (385)

      23:00

      Natural Track Luge - World Championship

      23:35

      NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

      02:00

      RunTour – České Budějovice

Celý Program