Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 7. 2018
wimbledon 1.den

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: V akci české tenistky ale i Roger Federer!

Zdroj: Nova Sport

Dnes začíná nejstarší tenisový turnaj Wimbledon a na stanicích Nova Sport můžete sledovat přímé přenosy. V akci bude v pondělí k vidění hned pět českých tenistek v čele s Karolínou Plíškovou.

PONDĚLÍ 2.7. 2018

Nova Sport 1 - 12:25

Začínáme utkáním Karolíny Plíškové, pokud nebude dohrané do 14:00, vysíláme Federera a pokračujeme do konce Plíškové. Následně přejdeme na Federera na centr.

12:25 Karolína Plíšková v Harriet Dartová *kurt č.12

14:00 Roger Federer v Dušan Lajovič *CENTRÁLNÍ KURT 1. utkání, půjdeme tam až po konci Plíškové

Norbert Gombos v Kevin Anderson *3. utkání *kurt č. 12

2. Varvara Lepchenková v Caroline Wozniacká *CENTRÁLNÍ KUR, druhé utkání

3. Stan Wawrinka v Grigor Dimitrov *CENTRÁLNÍ KUR, třetí utkání

Světlana Kuznětsovová v Barbora Strýcová *4. utkání na kurtu 12
 


Nova Sport 2 - 12:25

12:25 Marin Čilič v Yoshihito Nishioka *1. utkání, kurt č. 2

14:00 Donna Vekičová v Sloane Stephensová *1. utkání na kurtu č.1

Kiki Bertensová v Barbora Štefková *2. utkání na kurtu č. 14

Coco Vandewegheová v Kateřina Siniaková *4. utkání na kurtu č. 3

Kateryna Bondarenková v Lucie Šafářová *4. utkání na kurtu č. 17 (NEBUDE DŘÍVE NEŽ VE 20:00)


Voyo 1 - od 12:25

WORLD FEED

Court 2: Marin Čilič v Yoshihito Nishioka * 1. UTKÁNÍ NA KURTU Č.3

Centre Court: Roger Federer v Dušan Lajovič *14:00, centr

Centre Court: Varvara Lepchenková v Caroline Wozniacká *2. UTKÁNÍ NA CENTRU

Court 1: Liam Broady v Milos Raonic *2. UTKÁNÍ NA KURTU Č. 1

Centre Court: Stan Wawrinka v Grigor Dimitrov *3. UTKÁNÍ NA CENTRU

Court 1: Arantxa Rusová v Serena Williamsová *3. UTKÁNÍ NA KURTU Č. 1

 

Voyo 2 - 12:25 - VŠE KURT Č. 2

1. Marin Čilič v Yoshihito Nishioka
2. Johanna Larssonová v Venus Williamsová
3. Gael Monfils v Richard Gasquet
4. 4. Elina Svitolinová v Tatjana Mariová


Voyo 3 - vše kurt č. 3 - od 12:25


NO.3 COURT – 12:30

1. Sam Querrey v Jordan Thompson
2. Ajla Tomljanovičová v Madison Keysová
3. John Isner v Yannick Maden
4. Coco Vandeweghe v Kateřina Siniaková


Voyo 4 - vše kurt č.18 - od 12:25


COURT 18 – 12:25
1. Lucas Pouille v Denis Kudla
2. Jekatěrina Alexandrovová v Victoria Azarenková
3. Stefanos Tsitsipas v Gregoire Barrere
4. Julia Goergesová v Monica Puigová
 

mm TN.cz