vysílání porce zábavy

Program NOVA Sport na léto: To je Wimbledon, UFC nebo X-Games!

Kamery na Wimbledonu
Zdroj: Profimedia
Kamery na Wimbledonu
Téma:

Letní měsíce na prémiových sportovních stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nabídnou svým divákům znovu nejstarší tenisový Grand Slam. Léto ale nebude pouze o Wimbledonu!

Na obrazovkách stanic Nova Sport diváci uvidí také letní X-Games, golfový turnaj The Open, Velké ceny MotoGP, galavečery nejprestižnější organizace smíšených bojových umění UFC a mnoho dalších přímých přenosů, které potěší každého sportovního příznivce.

Wimbledon
Jedním z nejzajímavějších přímých přenosů během léta bude bezesporu jediný travnatý Grand Slam – Wimbledon. Ten startuje na londýnských tenisových dvorcích 2. července a trvá do 15. července 2018. Přenosy z All England Clubu bude skupina Nova vysílat nejenom na Nova Sport 1, ale prostor dostanou také na stanici Nova Sport 2 a placeném videoportálu Voyo. Wimbledon je svátkem sportu a zaslouží si více pozornosti i prostoru nejenom na televizních obrazovkách stanic Nova Sport. Proto Voyo nabídne přímé přenosy na dalších čtyřech speciálních kanálech bez komentáře.


Originální desetiminutový pořad plný rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese „Kraťas Martina Čermáka“, který odvysílá každý den po 22. hodině Nova 2. O ranní přehled se pak postará „Wimbledonský servis“, jenž bude vysílat stanice Nova každý všední den od 8:15 v rámci Snídaně s Novou. Diváci se mohou těšit na předzápasové studio každý všední den od 12:15, spoustu rozhovorů, reportáží a pořadů s experty.


Nova Sport 1
Léto ale nebude jen o bílém sportu. Velký prostor ve vysílání dostanou také závodníci Mistrovství světa silničních motocyklů, na které čeká během léta šest Velkých cen. Také pro fanoušky golfu je léto tou nejlepší částí roku. Kromě pravidelných přenosů European Tour totiž Nova Sport 1 odvysílá také nejstarší Grand Slam světa, 147. The Open. Divácky atraktivní akcí jsou v polovině července také Summer X-Games, na kterých se představí i český motofreestylový závodník Libor Podmol. Rozpálené písky budou čekat na české plážové volejbalistky v rámci světové tour.


Nova Sport 2
Na milovníky bojových umění čeká sedm galavečerů UFC, z nichž za pozornost stojí zejména UFC 226. V neděli 8. července se totiž proti sobě utkají dva šampioni. Na jedné straně král těžké váhy Stipe Miocic, proti kterému se postaví vládce lehčí těžké váhy Daniel Cormier. Oba zápasníci se utkají o pás, který teď vlastní Miocic. Unikátní zápas nabídne jistě neopakovatelnou podívanou a diváci Nova Sport 2 jej uvidí živě. Stejná stanice odvysílá také šestici šipkových turnajů z okruhu PDC. Ani v létě nepřijdou diváci o světová ragbyová utkání nebo závody amerických formulí IndyCar Series.

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Monster Energy Supercross Geneva

   14:30 15:00
   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

   17:50

   RunTour - Ostrava

 • Nova Sport 2

  • NBA: New York Knicks - Dallas Mavericks

   13:00 14:50
   14:50

   RunTour - Ostrava

   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

Celý program