wimbledon

PROGRAM 9. dne: Hlavní favority čekají mužská čtvrtfinále!

Téma:

Tenisový Wimbledon má dnes na programu čtvrtfinálové bitvy mezi muži, kde se představí hlavní favorité na titul. Srb Novak Djokovič vyzve Davida Goffina z Belgie, Švýcar Roger Federer se postaví proti Japonci Kei Nišikorimu. Rafaela Nadana ze Španělska čeká Američan Sam Querrey a Argentinec Guido Pella poměří síly se španělským hráčem Robertem Bautistou.

Přímé přenosy můžete sledovat na stanicíh Nova Sport 1 a 2. Dále také pak na videoportálu VOYO.

STŘEDA 10.7. 2019

Nova Sport 1 – 11:55

NO.2 COURT – 12:00

1. Anna-Lena Groenefeldová / Demi Schuursová v Barbora Krejčíková / Kateřina Siniaková

CENTRE COURT – 14:00

1. Novak Djokovič v David Goffin

2. Kei Nišikori v Roger Federer


Nova Sport 2 – 11:55

COURT 12 - 12:00

1. Danielle Collinsová / Bethanie Matteková-Sandsová v Gabriela Dabrowská / Yifan Xu

NO.1 COURT – 14:00

1. Guido Pella v Roberto Bautista Agut
2. Sam Querrey v Rafael Nada

VOYO 1 - od 12:00 kurt č. 2

 

No.2 COURT - SHOW COURT – 12:00
Anna-Lena Groenefeldová (GER) / Demi Schuursová (NED) vs Barbora Krejčíková (CZE) / Kateřina Siniaková (CZE)


Su-Wei Hsieh (TPE) / Barbora Strýcová (CZE) vs Elise Mertensová (BEL) / Aryna Sabalenková (BLR)
Bruno Soares (BRA) / Nicole Melicharová (USA) vs Andy Murray (GBR) / Serena Williamsová (USA)
Mario Ančič (CRO) / Wayne Black (ZIM) vs Xavier Malisse (BEL) / Max Mirnyi (BLR)

 

VOYO 2 – od 12:00 kurt č. 3

No.3 COURT - SHOW COURT – 12:00
Fernando Gonzalez (CHI) / Sebastien Grosjean (FRA) vs Arnaud Clement (FRA) / Michael Llodra (FRA)
Henri Kontinen (FIN) / John Peers (AUS) vs Raven Klaasen (RSA) / Michael Venus (NZL)
Ivan Dodig (CRO) / Latisha Chan (TPE) vs Edouard Roger-Vasselin (FRA) / Andreja Klepačová (SLO)
John Peersová (AUS) / Shuai Zhang (CHN) vs Robert Lindstedt (SWE) / Jelena Ostapenková (LAT)


VOYO 3 – od 12:00 kurt č. 12

COURT 12 - SHOW COURT - 12:00
Danielle Collinsová (USA) / Bethanie Matteková-Sandsová (USA) vs Gabriela Dabrowská (CAN) / Yifan Xu (CHN)
Matwe Middelkoop (NED) / Zhaoxuan Yang (CHN) vs Marcus Daniell (NZL) / Jennifer Bradyová (USA)
Artem Sitak (NZL) / Laura Siegemundová (GER) vs Mate Pavič (CRO) / Gabriela Dabrowská (CAN)


VOYO 4 - od 12:00 kurt č. 18

COURT 18 - SHOW COURT - 12:00
Tracy Austinová (USA) / Andrea Jaegerová (USA) vs Marion Bartoliová (FRA) / Daniela Hantuchová (SVK)
Wesley Koolhof (NED) / Kveta Peschkeová (CZE) vs Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) / Nadija Kičenoková (UKR)
Conchita Martinezová (ESP) / Barbara Schettová (AUT) vs Kim Clijstersová (BEL) / Rennae Stubbsová (AUS)

 

 

 

Poznámka: změny v programu jsou vyhrazeny.
 

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
  • Nova Sport 1

    • MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

      13:05 14:00
      14:00

      MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto2)

      15:00

      MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

      16:05

      Racing magazine (7)

      16:25

      MČR v Gran Turismo Sport (4)

      16:35

      Major League Soccer Highlights (7)

  • Nova Sport 2

    • NBA: Miami Heat - Boston Celtis

      13:00 15:00
      15:00

      NHL: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning

      16:45

      Element (423)

      17:00

      Fotbal: Inter Miami CF - New York Red Bulls

      18:45

      Fotbal: Portland Timbers - Seattle Sounders FC

      20:25

      Nova Cup - Opava

Celý program