Publikováno 5. 7. 2017
podrobně další češi v akci

PROGRAM 3. dne Wimbledonu: Rosol začne s Müllerem

Lukáš Rosol
Zdroj: Profimedia

Wimbledon 2017 kompletně uzavřel první kolo. Ze dvanácti českých hráčů jich pokračuje deset a všichni už znají své soupeře. Na kurtech All England Clubu i nadále uvidíme největší české favority, tedy Petru Kvitovou, Karolínu Plíškovou či Tomáše Berdycha. Podívejte se na dnešní program vysílání uvnitř článku.

PROGRAM VYSÍLÁNÍ STŘEDA 5.7. 2017:

Nova Sport 1 - 12:25

12:30 Lukáš Rosol (CZE) v Gilles Muller (LUX) [16] *oboje kurt 12

budeme přestřihávat z kurtu na kurt

Dominika Cibulková (SVK) [8] v Jennifer Bradyová (USA) * kurt č. 18

následuje

Jiří Veselý (CZE) v Fabio Fognini (ITA) [28]

Madison Brengleová (USA) v Petra Kvitová (CZE) [11]

Nejdříve 17:00 **kurt nevíme

Timea Babošová (HUN) [4] / Andrea Hlaváčková (CZE) [4] v
Katie Boulterová (GBR) / Katie Swanová (GBR)

*nejdříve 18:00 kurt nevíme

Dále dle vývoje

Nova Sport 2 - 12:25

Maria Sakkariová (GRE) v Kristýna Plíšková (CZE) kurt č. 14 a

Barbora Strýcová (CZE) [22] v Naomi Osakaová (JPN) *kurt č. 17 druhé utkání
 

Andy Murray (GBR) [1] v Dustin Brown (GER) *centr druhé utkání
 

Rafael Nadal (ESP) [4] v Donald Young (USA) *centr třetí utkání


Dále dle vývoje

Voyo 1 - od 12:25

WORLD FEED

Court 3: Elena Vesnina v Victoria Azarenka 12:30

Centre Court: Johanna Konta v Donna Vekic 14:00

Court 1: Kei Nishikori v Sergiy Stakhovsky 1. zápas

Centre Court: Andy Murray v Dustin Brown 2. utkání

Court 1: Qiang Wang v Venus Williams 2. zápas

Centre Court: Rafael Nadal v Donald Young 3. utkání

 


Voyo 2 – od 12:25

NO.1 COURT - 14:00

1. Kei Nishikori (JPN) [9] v Sergej Stachovskij (UKR)

2. Qiang Wang (CHN) v Venus Williamsová (USA) [10]

3. Beatriz Haddad Maiová (BRA) v Simona Halepová (ROU) [2]

Voyo 3 – 12:25

NO.2 COURT - 12:30
1. Heather Watsonová (GBR) v Anastasija Sevastovová (LAT) [18]

2. Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [12] v Simone Bolelli (ITA)

3. Florian Mayer (GER) v Marin Čilič (CRO) [7]

Voyo 4 – 12:25

NO.3 COURT - 12:30AM

1. Elena Vesninová (RUS) [15] v Victoria Azarenková (BLR)

2. Aljaz Bedene (GBR) v Damir Dzumhur (BIH)

3. Jerzy Janowicz (POL) v Lucas Pouille (FRA) [14]

4. Camila Giorgiová (ITA) v Madison Keysová (USA) [17]

 

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 09:05 11:00

      NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

      11:00

      Sportovní noviny

      11:05

      Teleshop

      11:10

      Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

      12:55

      Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Vallnord - Arcalis)

      13:25

      Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

  • Nova Sport 2

    • 09:00 10:45

      Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

      10:45

      Ligue 1 Preview (33)

      11:15

      Fotbal: LA Galaxy - Houston Dynamo

      12:55

      NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

      14:55

      Fotbal: Toulouse FC - Lille OSC

      16:55

      Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

Celý Program