Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Wimbledon

PROGRAM 12. dne: Finále dvouhry žen, o titul se porve i Strýcová

Barbora Strýcová
Zdroj: Profimedia

Sobotní den nabídne ve Wimbledonu finále ženské dvouhry. V ní se utká Simona Halepová se Serenou Williamsovou. O titul si zahraje také Barbora Strýcová, která ve čtyřhře s Tchajwankou Su-Wei vyzve Gabrielu Dabrowskou a Yifan Xu.

Přímé přenosy můžete sledovat na stanicíh Nova Sport 1 a 2. Dále také pak na videoportálu VOYO.


SOBOTA 13.7. 2019


Nova Sport 1 – od 15:00

CENTRE COURT - 15:00
1. Serena Williamsová v Simona Halepová
2. Nicolas Mahut / Edouard Roger-Vasselin v Juan Sebastian Cabal / Robert Farah
3. Su-Wei Hsieh / Barbora Strýcová v Gabriela Dabrowská / Yifan Xu


Voyo 1 – od 14:45

Centre Court: Serena Williamsová v Simona Halepová
TBC
Centre Court: Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin v Juan Sebastian Cabal/Robert Farah
TBC
Centre Court: Su-Wei Hsieh/Barbora Strýcová v Gabriela Dabrowská/Yifan Xu



Voyo 2 – od 14:00

NO.1 COURT – 14:00
1. Daria Snigurová v Alexa Noelová
2. Mansour Bahrami / Chris Wilkinson v Jeremy Bates / Andrew Castle
3. Arnaud Clement / Michael Llodra v Tommy Haas / Mark Philippoussis
4. Wayne Ferreira / Mark Woodforde v Jonas Bjorkman / Todd Woodbridge


Voyo 3 – od 12:00

COURT 18 - 12:00
1. Aubane Droguetová / Selena Janicijevicová v Savannah Broadusová / Abigail Forbesová
2. Arthur Fery / Toby Samuel v Liam Draxl / Govind Nanda
3. Jonáš Forejtek / Jiří Lehečka v Martin Damm / Toby Kodat



Voyo 4 – od 12:00

COURT 12 - 12:00
1. Richard Krajicek / Mark Petchey v Henri Leconte / Patrick McEnroe
2. Kamilla Bartoneová / Oxana Selekmetěvová v Polina Kuděrmetěvová / Giulia Morletová

 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 13:05 15:35

      UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

      15:35

      MONETA Czech PGA Tour (5)

      16:35

      Major League Soccer Highlights (24)

      17:05

      Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Brestois

      18:50

      Odpolední Sportovní noviny

      18:55

      Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

  • Nova Sport 2

    • 13:00 15:30

      Melbourne Darts Masters

      15:30

      Major League Soccer Highlights (24)

      16:00

      UFC Ultimate knockouts (1)

      16:25

      Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

      17:20

      Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

      18:45

      Element (394)

Celý Program