Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

wimbledon

PROGRAM 11. dne: Semifinálová bitva titánů Nadala s Federerem!

Během pátečního dne nabídne Wimbledon mužská semifinále dvouhry. Novak Djokovič vyzve Roberta Bautistu a Roger Federer poměří síly s Rafaelem Nadalem! Kromě toho se představí české tenistky ve čtyřhře a Barboru Strýcovou, tak čeká druhé semifinále během dvou dnů.

Přímé přenosy můžete sledovat na stanicíh Nova Sport 1 a 2. Dále také pak na videoportálu VOYO.

PÁTEK 12.7. 2019

Nova Sport 1 – 11:55

COURT 18 - SHOW COURT - 12:00 START

1 Shintaro Mochizuki (JPN) [8] 16 vs Martin Damm (USA) [4] 17 (BS)

CENTRE COURT - 14:00PM

1. Novak Djokovič v Roberto Bautista Agut
2. Rafael Nadal v Roger Federer

Dále dle vývoje..


Nova Sport 2 – 11:55

COURT 12 - SHOW COURT - 12:00 START

1 Marion Bartoliová (FRA) / Daniela Hantuchová (SVK) vs Conchita Martinezová (ESP) / Barbara Schettová (AUT) (SL)

No.1 COURT - SHOW COURT - 14:00 START

Gabriela Dabrowská (CAN) / Yifan Xu (CHN) [4] 48 vs Barbora Krejčíková (CZE) / Kateřina Siniaková (CZE) [2] 64 1

2 Timea Babosová (HUN) / Kristina Mladenovicová (FRA) [1] 1 vs Su-Wei Hsieh (TPE) / Barbora Strýcová (CZE) [3] 17
Matwe Middelkoop (NED) / Zhaoxuan Yang (CHN) 12 vs Robert Lindstedt (SWE) / Jelena Ostapenková (LAT) or Franko Škugor (CRO) / Raluca Olaruová (ROU) [12] 25


Dále dle vývoje..

VOYO 1 – od 14:00 WORLD FEED

Centre Court: Novak Djokovič V Bautista-Agut
Court 1 (to fill) Dabrowská/Xu v / Krejčíková / Siniaková
Centre Court: Rafael Nadal V Roger Federer

 

VOYO 2 – od 12:00 kurt č. 3

 
1. Jamie Delgado / Jonathan Marray v Xavier Malisse / Max Mirnyi

2. Jacco Eltingh / Paul Haarhuis v Greg Rusedski / Fabrice Santoro

3. Cara Blacková / Martina Navrátilová v Iva Majoliová / Magdalena Malejevová

 


VOYO 3 – od 12:00 kurt č. 12


1. Marion Bartoliová / Daniela Hantuchová v Conchita Martinezová / Barbara Schettová

2. Arthur Fery / Toby Samuel v Brandon Nakashima / Valentin Royer

3. Mary Joe Fernandezová / Ai Sugiyamová v Anne Keothavongová / Arantxa Sanchezová Vicariová

4. Martin Damm / Toby Kodat v Jacob Fearnley / Connor Thomson

 


VOYO 4 – od 12:00 kurt č. 18


1. Shintaro Mochizuki v Martin Damm
2. Carlos Gimeno Valero v Harold Mayot
3. Polina Kuděrmetovová / Giulia Morletová v Funa Kozakiová / Amarissa Kiara Tothová
4. Liam Draxl / Govind Nanda v Shintaro Mochizuki / Holger Vitus Nodskov Rune

Poznámka: změny v programu jsou vyhrazeny.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 20:00 21:00

      Evropská liga 2019

      21:00

      Večerní Sportovní noviny

      21:05

      Wimbledon 2019 - finále čtyřhry mužů

      23:35

      Večerní Sportovní noviny

      23:40

      DFB Pokal 2019

      00:05

      Fotbal: New York Red Bulls - New York City FC

  • Nova Sport 2

    • 20:25 22:00

      PDC Czech Darts Open 2019

      22:00

      Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

      23:45

      UFC Now (17)

      00:35

      Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

      01:00

      Češi v NHL 2019

      01:30

      Behind the Scenes - NHL Draft 2019

Celý Program