Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

wimbledon

PROGRAM 10. dne: Strýcovou čeká semifinále s Williamsovou!

10. den Wimbledonu nabídne ostře sledovaná semifinále ženské dvouhry. Česká tenistka Barbora Strýcová ho s Američankou Serenou Williamsovou odehraje na centrkurtu. Na hlavním kurtu odehraje semifinálovou bitvu Rumunka Simona Halepové proti Elině Svitolinové z Ukrajiny.

Přímé přenosy můžete sledovat na stanicíh Nova Sport 1 a 2. Dále také pak na videoportálu VOYO.
 


 

ČTVRTEK 11.7. 2019

Nova Sport 1 – 11:55

COURT 12 - SHOW COURT - 11:00 START

Martin Damm (USA) vs Carlos Alcaraz Garfia (ESP)

CENTRE COURT - SHOW COURT - 14:00 START

Elina Svitolinová (UKR) vs Simona Halepová (ROU)

Serena Williamsová (USA) vs Barbora Strýcová (CZE) 

Raven Klaasen (RSA) / Michael Venus (NZL) [3] 48 vs Juan
Sebastian Cabal (COL) / Robert Farah (COL) [2] 64



Nova Sport 2 – 11:55

No.2 COURT - SHOW COURT - 12:00

1 Jeremy Bates (GBR) / Andrew Castle (GBR) vs Wayne Ferreira (RSA) / Mark Woodforde (AUS) (OD)

No.1 COURT - SHOW COURT - 14:00 START

1 Nicolas Mahut (FRA) / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [11] 9 vs Ivan Dodig (CRO) / Filip Polášek (SVK) 26

2 Bruno Soares (BRA) / Nicole Melicharová (USA) [1] 1 vs Matwe Middelkoop (NED) / Zhaoxuan Yang (CHN) 12

3 Wesley Koolhof (NED) / Květa Peschkeová (CZE) [5] 33 vs Artem Sitak (NZL) / Laura Siegemundová (GER) 43


VOYO 1 - od 12:00

No.2 COURT - SHOW COURT - 12:00 START

Jeremy Bates (GBR) / Andrew Castle (GBR) vs Wayne Ferreira (RSA) / Mark Woodforde (AUS) (OD)


Iva Majoliová (CRO) / Magdalena Malejevová (BUL) vs Anne Keothavongová (GBR) / Arantxa Sanchezová Vicariová (ESP) (SL)

Wesley Koolhof (NED) / Květa Peschkeová (CZE) [5] 33 vs Artem Sitak (NZL) / Laura Siegemundová (GER) 43


Jonas Bjorkman (SWE) / Todd Woodbridge (AUS) vs Mansour Bahrami (FRA) / Chris Wilkinson (GBR) (OD)

 

VOYO 2 – od 12:00

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:00 START

1 Anton Matusevich (GBR) 7 vs Shintaro Mochizuki (JPN) [8] 16 (BS)
2 Emma Navarrová (USA) [1] 1 vs Natsumi Kawaguchiová (JPN) [6] 16 (GS)
Nicolas Alvarez Varona (ESP) / Juan Bautista Torres (ARG) 30 vs Shintaro Mochizuki (JPN) / Holger Vitus Nodskov Rune (DEN) [2] 32 (BD)
3 Natsumi Kawaguchiová (JPN) / Adrienn Nagyová (HUN) [3] 9 vs Polina Kuděrmetovová (RUS) / Giulia Morletová (FRA) 11 (GD)

 

VOYO 3 – od 14:00

CENTRE COURT - SHOW COURT - 14:00 START
1 Elina Svitolinová (UKR) [8] 65 vs Simona Halepová (ROU) [7] 97
2 Serena Williamsová (USA) [11] 17 vs Barbora Strýcová (CZE) 39
Raven Klaasen (RSA) / Michael Venus (NZL) [3] 48 vs Juan Sebastian Cabal (COL) / Robert Farah (COL) [2] 64

 


VOYO 4 - od 14:00

No.1 COURT - SHOW COURT - 14:00 START

1 Nicolas Mahut (FRA) / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [11] 9 vs Ivan Dodig (CRO) / Filip Polášek (SVK) 26
2 Bruno Soares (BRA) / Nicole Melicharová (USA) [1] 1 vs Matwe Middelkoop (NED) / Zhaoxuan Yang (CHN) 12
Robert Lindstedt (SWE) / Jelena Ostapenková (LAT) 21 vs Franko Škugor (CRO) / Raluca Olaruová (ROU) [12] 25
 

Poznámka: změny v programu jsou vyhrazeny.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 01:15 03:00

      Fotbal: Chicago Fire - FC Dallas

      09:00

      Sportovní noviny

      09:05

      Fotbal: Philadelphia Union - Los Angeles Football Club

      10:45

      Cyklomagazín (4)

      11:00

      Ranní Sportovní noviny

      11:05

      Evropská liga 2019

  • Nova Sport 2

    • 01:35 03:00

      Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC

      09:00

      Fotbal: RC Lens - LB Châteauroux

      10:40

      Ligue 1 Highlights (5)

      11:30

      Truck Racing Magazine (7)

      11:50

      Off-road Maraton (5)

      12:10

      UFC Unleashed (7)

Celý Program