UFC debut

Procházkův první rozhovor v UFC. Chci si vzít titul, to je má mise, říká

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 12. 7. 2020
Téma:
UFC

Podívejte se na první slova Jiřího Procházky po vyhrané UFC premiéře. Svůj výkon zkritizoval, ale zároveň přiznal ambice na titul.

Procházka před odletem do Abú Zabí přiznal, že kromě MMA dovedností piloval angličtinu. Krátce po ukončení Volkana Oezdemira mu nově nabyté vědomosti přišly vhod v pozápasovém rozhovoru s UFC komentátorem Jonem Anikem.
„Cítím se skvěle, ale můj výkon byl hrozný. Schytal jsem příliš mnoho úderů," narážel Procházka na první kolo, ve kterém zbytečně inkasoval hned několik tvrdých ran.
 

Podívejte se, jak Procházka knokautoval Oezdemira:Příchod Procházky do UFC byl velkou neznámou. Dlouho působil v japonském RIZINU, čímž se pohyboval na okraji hlavního světového MMA dění. Nyní zaútočil přímo do TOP 10 a podle Anika tam zaujme sedmou příčku. A dokonce by mohl přemýšlet o titulové šanci.

„Chci si vzít titul, to je má mise.“ přiznal sebevědomě zápasník, ale vzápětí dodal: „Ale jde i o můj výkon. Jak jste viděli, dnes jsem udělal mnoho chyb a musím na nich zapracovat.“


V polotěžké váze je v současné době pořádna tlačenice. Na trůnu dlouhé roky sedí Jon Jones, o jehož skalp se hlasí Jan Blachowič, Dominik Reyes a právo si bude nárokovat i vítěz duelu Santos vs. Teixeira.S kým a kdy se Procházka znovu postaví do klece ukáže až čas. Každopádně už teď je jasné, že na dvorku polotěžké váhy je nový kohout!

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   18:25 20:30
   20:30

   Major League Soccer Highlights (7)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program