vítězství

Pěsti, zábava i virál! Procházka fakt není vtípek, žasli ve světě

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
12.7. 2020 4:51
Téma:
UFC

Premiéra Jiřího Procházky v oktagonu organizace UFC dopadla skvěle. Díky neortodoxnímu stylu a povedenému K.O. si český fighter řekl o pozornost fanoušků i odborníků z celého světa.

Za Procházku mluvila jeho bilance. Deset vítězství v řadě z japonského Rizinu byla impozantní vizitka. Jenže český fighter byl až do své premiéry v Abú Zabí pro mnoho fanoušků bojových sportů stále neznámou.Povedený zápas s Volkanem Oezdemirem mu udělal novou reklamu. Pod twitterovým účtem respektovaného reportéra Bretta Okamota, který Procházkovi poslal výmluvný vzkaz: „Vítej v UFC, můj chlape!“ se scházely další obdivné komentáře.„Ten Procházka fakt není žádnej vtípek! Skvělý zápas!“ přiletěl mimo jiné kompliment. Českého bojovníka přirovnávali fandové k osobité ikoně Johnnie Walkerovi, který stále drží v žebříčku 12. místo.Komentátor a někdejší šampion Michael Bisping pak po drtivé Procházkově pěsti vystřihl do kamer obdivný koment a grimasu, která se stala virálem.„Je to jeden z nejdivnějších a zároveň nejzábavnějších výkonů,“ píše další uznávaný novinář Ariel Helwani. Respekt si vysloužil Procházka i tím, že doposud se nikomu nepodařilo ukončit Volkana Oezdemira poctivým K.O. Pouze někdejší šampion Daniel Cormier měl ve statistikách technický knock-out.
 

Prezident UFC Dana White na Procházkův výkon reagoval výstižně a bez zbytečných slov. „Do pr**le!!!" napsal na Twitter k dříve sdílenému videu z Procházkovy rozcvičky.

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Házená: TSV GWD Minden - THW Kiel

   12:30

   FIA Karting Championship 2021 (2)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Sporting Kansas City - Austin FC

   09:00 10:45
   10:45

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   12:00

   Parkurová Global Champions - Valkenswaard Sestřih z průběhu 4. mítinku světové série v parkurovém skákání z Valkenswaardu

   13:00

   Tipsport Premier League 2021

   15:30

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

Celý program