vítězství

Pěsti, zábava i virál! Procházka fakt není vtípek, žasli ve světě

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
Publikováno 12. 7. 2020
Téma:
UFC

Premiéra Jiřího Procházky v oktagonu organizace UFC dopadla skvěle. Díky neortodoxnímu stylu a povedenému K.O. si český fighter řekl o pozornost fanoušků i odborníků z celého světa.

Za Procházku mluvila jeho bilance. Deset vítězství v řadě z japonského Rizinu byla impozantní vizitka. Jenže český fighter byl až do své premiéry v Abú Zabí pro mnoho fanoušků bojových sportů stále neznámou.Povedený zápas s Volkanem Oezdemirem mu udělal novou reklamu. Pod twitterovým účtem respektovaného reportéra Bretta Okamota, který Procházkovi poslal výmluvný vzkaz: „Vítej v UFC, můj chlape!“ se scházely další obdivné komentáře.„Ten Procházka fakt není žádnej vtípek! Skvělý zápas!“ přiletěl mimo jiné kompliment. Českého bojovníka přirovnávali fandové k osobité ikoně Johnnie Walkerovi, který stále drží v žebříčku 12. místo.Komentátor a někdejší šampion Michael Bisping pak po drtivé Procházkově pěsti vystřihl do kamer obdivný koment a grimasu, která se stala virálem.„Je to jeden z nejdivnějších a zároveň nejzábavnějších výkonů,“ píše další uznávaný novinář Ariel Helwani. Respekt si vysloužil Procházka i tím, že doposud se nikomu nepodařilo ukončit Volkana Oezdemira poctivým K.O. Pouze někdejší šampion Daniel Cormier měl ve statistikách technický knock-out.
 

Prezident UFC Dana White na Procházkův výkon reagoval výstižně a bez zbytečných slov. „Do pr**le!!!" napsal na Twitter k dříve sdílenému videu z Procházkovy rozcvičky.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program