vítězství

Pěsti, zábava i virál! Procházka fakt není vtípek, žasli ve světě

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
12.7. 2020 4:51
Téma:
UFC

Premiéra Jiřího Procházky v oktagonu organizace UFC dopadla skvěle. Díky neortodoxnímu stylu a povedenému K.O. si český fighter řekl o pozornost fanoušků i odborníků z celého světa.

Za Procházku mluvila jeho bilance. Deset vítězství v řadě z japonského Rizinu byla impozantní vizitka. Jenže český fighter byl až do své premiéry v Abú Zabí pro mnoho fanoušků bojových sportů stále neznámou.Povedený zápas s Volkanem Oezdemirem mu udělal novou reklamu. Pod twitterovým účtem respektovaného reportéra Bretta Okamota, který Procházkovi poslal výmluvný vzkaz: „Vítej v UFC, můj chlape!“ se scházely další obdivné komentáře.„Ten Procházka fakt není žádnej vtípek! Skvělý zápas!“ přiletěl mimo jiné kompliment. Českého bojovníka přirovnávali fandové k osobité ikoně Johnnie Walkerovi, který stále drží v žebříčku 12. místo.Komentátor a někdejší šampion Michael Bisping pak po drtivé Procházkově pěsti vystřihl do kamer obdivný koment a grimasu, která se stala virálem.„Je to jeden z nejdivnějších a zároveň nejzábavnějších výkonů,“ píše další uznávaný novinář Ariel Helwani. Respekt si vysloužil Procházka i tím, že doposud se nikomu nepodařilo ukončit Volkana Oezdemira poctivým K.O. Pouze někdejší šampion Daniel Cormier měl ve statistikách technický knock-out.
 

Prezident UFC Dana White na Procházkův výkon reagoval výstižně a bez zbytečných slov. „Do pr**le!!!" napsal na Twitter k dříve sdílenému videu z Procházkovy rozcvičky.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • BOX: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior

   21:05 23:30
   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims

   01:20

   Element (427)

   01:30

   Fotbal: Columbus Crew SC - Nashville SC

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   20:40 22:25
   22:25

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   22:35

   UFC Main Event (9)

   23:30

   UFC Fight Night: Smith vs. Clark

   01:30

   UFC Main Event (6)

   02:20

   Florbal: Oilers - TPS

Celý program