Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

kauza aha, tak proto

Proč Schick nepřestoupil? Agent Paska prozradil pravý důvod!

Patrik Schick
Zdroj: Profimedia

Mohl to být druhý nejdražší přestup českého hráče do zahraniči. Patrik Schick však z italské Sampdorie do Juventusu nepřestoupil, kvůli údajné srdeční vadě, kterou mu měli lékaři odhalit při vstupní lékařské prohlídce. Agent Pavel Paska pro web atkuálně.cz prozradil, co bylo pravým důvodem, proč z dohody sešlo.

Schick měl do Juventusu odejít za 30,5 milionu eur (zhruba 797 milionů korun), což by z něj udělalo druhého nejdražšího českého fotbalistu v historii po Pavlu Nedvědovi. Podle Pasky ale mohl italský mistr výstupní klauzuli využít jen do 15. července, a když tak neučinil, změnily se podmínky přestupu.

 

Sampdoria pak začala požadovat větší částku, ale s Juventusem se zkrátka nedohodli. Italská média spekulovala o vadě srdce, ale šéf Samdorie to zásadně odmítl.

"Ani omylem, ani v nejmenším," prohlásil Paska. "V těch testech, o kterých se bavíme, se odrazila skutečnost, že byl po té dlouhé sezoně opravdu přetížený," dodal hráčův agent pro web aktuálně.cz..

 

Zájem o jedenadvacetiletého útočníka hned projevil Inter Milán, AS Řím, nebo Everton či PSG. Kam tedy nakonec povedou kroky jednoho z nejtalentovanějších českých fotbalistů posledních let se nejspíš dozvíme v nejbližší době.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:45 21:00

   Element (394)

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   KITE LIFE (3)

   21:15

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   Fotbal: FC Nantes - Olympique Marseille

 • Nova Sport 2

  • 20:00 21:45

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   21:45

   Ligue 1 Highlights (2)

   22:40

   Czech Open 2019

   22:50

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   00:35

   Ragby: Wales - Anglie

   02:15

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

Celý Program