Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 7. 2017
Tour de France Dál se řeší

Proč Sagan zvedl loket? Tyto snímky ukazují, že byl nevinný!

Peter Sagan
Zdroj: YouTube.com

Hvězda cyklistiky Peter Sagan byl diskvalifikován z Tour de France poté, co srazil k zemi Marka Cavendishe. Stalo se to asi 50 metrů před cílem. O celé situaci se neustále mluví a názory na ní se rozchází. Na sociální síti se teď objevily průkaznější snímky o tom, proč slovenský závodník zvedl loket a zároveň vypovídají o tom, že byl nevinný.

Pádů bylo více, ale ten diskutovaný se stal asi 50 metrů před cílem. Při něm spadl na mantinel závodník Mark Cavendish a mohl za to Peter Sagan. Právě s ním se dostal Brit do kontaktu. Přesněji řečeno - do kontaktu se Saganovým loktem a ramenem. Více jsme psali zde:

 

 

Ve videích, které jsou na internetu dostupné, ani na jiných opakovaných záběrech to není vidět. Na sociální síti se však objevily čistější a lépe rozpoznatelnější detaily celé situace. Jsou na snímku níže, kde je vidět, že Sagan zvedl loket proto, že ho Cavendish „atakoval“ řídítkem. 

 

Peter Sagan
Zdroj: facebook

 

Byl to reflex slovenského závodníka, nešlo však o úmysl. "Vůbec jsem nevěděl, že je Mark za mnou. Přijel z pravé strany ke mně a já se musel bránit," řekl Sagan po závodě a měl vážně pravdu. Celý incident si můžete znovu pustit ve videu.

 

 

 Tak co si o tom myslíte teď?

Anketa

Byl zdvižený loket reakcí na kontakt s Cavendishe řidítky?

Hlasovalo 3171 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SKANDÁL s emaily nebere konce: Práce Davida Beckhama pro Unicef je jedna velká přetvářka! Jak jen mohl?

ŠÍLENÝ SKANDÁL: Jennifer Lawrence se opila do němoty a předváděla striptýz u tyče! To je ostuda

lju TN.cz