Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rozhovor Poprvé promluvil

Proč má Řepka průšvih s inzeráty? Takhle vznikl skandál s Erbovou!

Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová a Kateřina Kristelová
Zdroj: Reprofoto eXtra.cz/Profimedia
Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová a Kateřina Kristelová

Tomáš Řepka je od minulého čtvrtka v pořádném průšvihu. Soud ho totiž uznal vinným za to, že poškodil bývalou manželku Vlaďku Erbovou falešnými erotickými inzeráty, za což dostal půl roku ve vězení. Trest je zatím nepravomocný. Řepka se nechtěl k celé věci vyjadřovat. Až teď poprvé promluvil. Zpovídala ho jeho současná partnerka Kateřina Kristelová.

Řepka se k falešným inzerátům přiznal. A lituje. "Vím, je to neomluvitelné. Vím, byla to klukovina, byla to hloupost. Bohužel už to nevrátím," skuhral fotbalový bouřlivák v rozhovoru, který dělal se svou současnou přítelkyní Kateřinou Kristelovou pro eXtra.cz.

 

 

Teď někdejší obránce Sparty či West Hamu lituje, že Erbovou vůbec někdy potkal. "Je to můj trest, že jsem si dítě udělal s tímto člověkem. Já si to vyžírám a vyžírat budu asi do konce života. Soužití s paní Erbovou od začátku bylo špatné. Byly mezi námi problémy a vyvrcholilo to tím, že když byla těhotná, musel jsem si udělat dva testy otcovství, abych vůbec zjistil, že ten kluk je můj. Měla v té době takové lechtivé období, kdy se nevědělo vůbec, s kým to dítě má. Nakonec se díky testům rozhodlo, že to dítě je moje. O to je to pro mě dneska bolestivější," pokračoval Řepka.

 

 

Erbová prý Řepku u soudu ponižovala. "Ten člověk napnul všechny síly, aby mě zenuctil, znehodnotil, zdehonestoval před soudem. Hroucení, pláč a prostě největší chudinka světa… Já chci říct jen jednu věc, jak jsem jednal na hřišti, tak jednám i v civilním životě. Asi to bude to pudové zvířátko. Ale já znovu opakuji, je to o mém synovi, miluji toho kluka nadevše. Mám ještě dvě děti z prvního manželství, ty miluji úplně stejně. Ale řekl bych, že ten Marcus je takový více vybojovaný, protože jsem fakt neměl jistotu, že je můj," doplnil Tomáš Řepka.

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (4/4)

   11:30

   Cricket Champions League

   12:00

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   12:45

   Element (398)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:35

   Basketbal: ERA Nymburk - Brose Bamberg

   10:35

   Basketbal: Baxi Manresa - Polski Cukier Torun

   12:05

   Rychlá kola (10)

   12:30

   Off-road Maraton (6)

   13:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   15:00

   UFC Now (20)

Celý Program