Rozhovor Poprvé promluvil

Proč má Řepka průšvih s inzeráty? Takhle vznikl skandál s Erbovou!

Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová a Kateřina Kristelová
Zdroj: Reprofoto eXtra.cz/Profimedia
Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová a Kateřina Kristelová
Téma:

Tomáš Řepka je od minulého čtvrtka v pořádném průšvihu. Soud ho totiž uznal vinným za to, že poškodil bývalou manželku Vlaďku Erbovou falešnými erotickými inzeráty, za což dostal půl roku ve vězení. Trest je zatím nepravomocný. Řepka se nechtěl k celé věci vyjadřovat. Až teď poprvé promluvil. Zpovídala ho jeho současná partnerka Kateřina Kristelová.

Řepka se k falešným inzerátům přiznal. A lituje. "Vím, je to neomluvitelné. Vím, byla to klukovina, byla to hloupost. Bohužel už to nevrátím," skuhral fotbalový bouřlivák v rozhovoru, který dělal se svou současnou přítelkyní Kateřinou Kristelovou pro eXtra.cz.

 

 

Teď někdejší obránce Sparty či West Hamu lituje, že Erbovou vůbec někdy potkal. "Je to můj trest, že jsem si dítě udělal s tímto člověkem. Já si to vyžírám a vyžírat budu asi do konce života. Soužití s paní Erbovou od začátku bylo špatné. Byly mezi námi problémy a vyvrcholilo to tím, že když byla těhotná, musel jsem si udělat dva testy otcovství, abych vůbec zjistil, že ten kluk je můj. Měla v té době takové lechtivé období, kdy se nevědělo vůbec, s kým to dítě má. Nakonec se díky testům rozhodlo, že to dítě je moje. O to je to pro mě dneska bolestivější," pokračoval Řepka.

 

 

Erbová prý Řepku u soudu ponižovala. "Ten člověk napnul všechny síly, aby mě zenuctil, znehodnotil, zdehonestoval před soudem. Hroucení, pláč a prostě největší chudinka světa… Já chci říct jen jednu věc, jak jsem jednal na hřišti, tak jednám i v civilním životě. Asi to bude to pudové zvířátko. Ale já znovu opakuji, je to o mém synovi, miluji toho kluka nadevše. Mám ještě dvě děti z prvního manželství, ty miluji úplně stejně. Ale řekl bych, že ten Marcus je takový více vybojovaný, protože jsem fakt neměl jistotu, že je můj," doplnil Tomáš Řepka.

 

lju TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   21:05 01:05
   01:05

   Jorge Lorenzo - Válečník

   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:30 01:40
   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

Celý program