premier league to by byl návrat

Probuzená Chelsea: Připravuje Hiddink půdu dlouholeté legendě?

Didier Drogba
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vedení londýnské Chelsea v sobotu oficiálně oznámilo, že do konce sezony povede tým zkušený nizozemský kouč Guus Hiddink. Toho čekal hned na úvod ligový zápas proti Sunderlandu, který sice ještě vedli asistenti Steve Holland a Eddie Newton, ale Hiddink pozorně přihlížel. O taktice do dalších zápasů se však radil se zkušenou legendou Chelsea, která zde působila několik let.

Kdo sledoval sobotní ligové utkání domácí Chelsea proti Sunderlandu, nemohl si nevšimnout Didiera Drogby, který společně s Romanem Abramovičem sledovali zápas po boku nizozemského kouče. 

 

Všichni tři společně přihlíželi, jak Chelsea přehrávala svého soupeře ve všech směrech a zaslouženě zvítězila 3:1. Jakoby z hráčů po odchodu Josého Mourinha spadl veškerý tlak a oni si opět užívali fotbal.
 

Není to ale náhoda, že si Hiddink vybral právě Drogbu. Vždyť spolu vyhráli v roce 2009 FA Cup. Drogba se později nechal slyšet, že by bylo jeho snem, kdyby mohl londýnský celek jednou vést jako trenér.

 


 

V zákulisí se spekuluje, že by v nové sezoně mohl tým převzít právě útočník z Pobřeží slonoviny a současný hráč klubu Montreal Impact. Ten zatím veškeré spekulace vyvrací.

 

"Je spousta možností, které můžete v takovém klubu dělat. Není to jen o koučování. Ale rád bych klubu vrátil to, co on dal kdysi mě," uzavřel dohady o své budoucnosti v Chelsea Drogba.

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   21:30 21:55
   21:55

   Parkurová Global Champions - Stockholm

   22:50

   NHL: TOP akce základní části

   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

 • Nova Sport 2

  • Házená: GWD Minden - Eulen Ludwigshafen

   20:40 22:05
   22:05

   NBA: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks

   00:05

   Element (442)

   00:20

   Rychlá kola (6)

   00:50

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   02:35

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý program