otazníky co se za tím skrývá?

Problém Kanga? Nehoda, doklady a místo generálky Sparty let domů

Guelor Kanga
Zdroj: Profimedia
Guelor Kanga
Téma:

Sparta v přípravě nepřesvědčila. Generálka skončila prohrou 1:2 s průměrným polským týmem Zaglebie Lubin a fanoušci Letenských mluví o tom, že hodně chyběla práce Guelora Kangy. Podivné. Jak to, že tenhle středopolař poslední přípravu nehrál?

Není v tom nějaký zádrhel? To napadne každého sparťana, když se podívá na instagram Guelora Kangy v den posledního přípravného zápasu. Na instastories hvězdného záložníka je fotka z letiště: čas 06:41, Česko – Gabon.


Tuhle záhadu Sparta vysvětlila před začátkem zápasu s Lubinem následně: „Guélor Kanga do zápasu nezasáhne kvůli zdravotním problémům, i proto dostal svolení odcestovat domů vyřídit si nové cestovní doklady,“ stálo na klubovém twitteru.


Pravda je taková, že gabonský středopolař zdravotní trable měl. Daleko víc se ale mluvilo o jeho nešťastní bouračce na letišti. Kanga prostě poslední týdny zažívá víc starostí než radostí.
Sparťanští příznivci se přitom těšili na novou záložní řadu Stanciu – Kanga – Ristič. Jenže africký prvek zatím chybí. A kdoví, jestli je jediným problémem zranění a doklady.

Sparťanští příznivci se přitom těšili na novou záložní řadu Stanciu – Kanga – Ristič. Jenže africký prvek zatím chybí. A kdoví, jestli je jediným problémem zranění a doklady.


Fanoušci si totiž také stačili všimnout, že Kanga v poslední době začal na svém instagramu sdílet i fotky z bývalého působiště v Crvene Zvezdě Bělehrad. V Srbsku ho prostě milovali, tam byl za Boha. Ve Spartě zatím tolik slávy ještě nezažil.


A navíc se ve fórech sparťanských fanoušků objevují i podivné zprávy o Kangově údajné problémovosti.


Snad to není pravda a Guelor Kanga bude v nové sezoně oporou Sparty. Nejen ona, ale celá česká fotbalová liga borce jeho kvalit potřebuje.

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   19:00 21:10
   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program