Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

otazníky co se za tím skrývá?

Problém Kanga? Nehoda, doklady a místo generálky Sparty let domů

Guelor Kanga
Zdroj: Profimedia
Guelor Kanga

Sparta v přípravě nepřesvědčila. Generálka skončila prohrou 1:2 s průměrným polským týmem Zaglebie Lubin a fanoušci Letenských mluví o tom, že hodně chyběla práce Guelora Kangy. Podivné. Jak to, že tenhle středopolař poslední přípravu nehrál?

Není v tom nějaký zádrhel? To napadne každého sparťana, když se podívá na instagram Guelora Kangy v den posledního přípravného zápasu. Na instastories hvězdného záložníka je fotka z letiště: čas 06:41, Česko – Gabon.

Guelor Kanga avizuje svůj odlet
Zdroj: Instagram Guelor Kanga avizuje svůj odlet

Tuhle záhadu Sparta vysvětlila před začátkem zápasu s Lubinem následně: „Guélor Kanga do zápasu nezasáhne kvůli zdravotním problémům, i proto dostal svolení odcestovat domů vyřídit si nové cestovní doklady,“ stálo na klubovém twitteru.


Pravda je taková, že gabonský středopolař zdravotní trable měl. Daleko víc se ale mluvilo o jeho nešťastní bouračce na letišti. Kanga prostě poslední týdny zažívá víc starostí než radostí.
Sparťanští příznivci se přitom těšili na novou záložní řadu Stanciu – Kanga – Ristič. Jenže africký prvek zatím chybí. A kdoví, jestli je jediným problémem zranění a doklady.

Sparťanští příznivci se přitom těšili na novou záložní řadu Stanciu – Kanga – Ristič. Jenže africký prvek zatím chybí. A kdoví, jestli je jediným problémem zranění a doklady.


Fanoušci si totiž také stačili všimnout, že Kanga v poslední době začal na svém instagramu sdílet i fotky z bývalého působiště v Crvene Zvezdě Bělehrad. V Srbsku ho prostě milovali, tam byl za Boha. Ve Spartě zatím tolik slávy ještě nezažil.


A navíc se ve fórech sparťanských fanoušků objevují i podivné zprávy o Kangově údajné problémovosti.


Snad to není pravda a Guelor Kanga bude v nové sezoně oporou Sparty. Nejen ona, ale celá česká fotbalová liga borce jeho kvalit potřebuje.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:00 14:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   14:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   14:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   15:00

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   16:45

   RunTour – Liberec

   17:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

 • Nova Sport 2

  • 12:00 14:05

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   14:05

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

   18:30

   UFC Now (17)

   19:20

   Hokejky pro Kluka Puka 2019

   19:35

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

Celý Program