trable v ráji

Případ McGregora má nové svědectví. Jsem zdrcený, napsal sám zápasník

Conor McGregor
Zdroj: profimedia.cz
Conor McGregor
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 15. 9. 2020
Téma:
UFC

Případ McGregorova zatčení na ostrově Korsika má nové detaily. Francouzské média zveřejnily výpověď neznámého svědka, který potvrdil údajný exhibicionismus. Sám irský ranař se po incidentu vyjádřil na Twitteru, kam pověsil sérii znepokojivých příspěvků, které však vzápětí smazal.

 McGregor čelí dalšímu obvinění ze sexuálního obtěžování. 6. září měl měl při návštěvě baru v přístavním městečku Calvi na ostrově Korsika vystavit své intimní partie neznámé ženě, která ve městě trávila dovolenou se svým mužem a na ikonu bojových sportů podala žalobu.Irský ranař byl zatčen místní policií, vyslechnut a následně propuštěn bez postihu. Jeho právní zástupce údajné chování naprosto odmítá, ale nyní má případ nové detaily. Francouzská televize France 3 Corse zveřejnila výpověď doprovodu postihnuté ženy.„Podle svědka/svědkyně, který/á podatelku žaloby onu noc doprovázel/a, McGregor v doprovodu své ochranky údajně vystavil své intimní partie mladé ženě bez jejího souhlasu, a to během cesty na toaletu,“ stojí v reportu francouzského média.


Zdroj dále uvedl, že dotyčná žena byla incidentem hluboce šokována. McGregor kromě exhibicionismu čelí obvinění i ze sexuálního obtěžování, ale k druhému činu zdroj neuvedl žádné informace.


Tým McGregora se k situaci několikrát vyjádřil. Zmíněné chování za hranou zákona naprosto odmítá a celý akt považuje jen za zneužití Conorovy slávy pro vlastní užitek. Bývalý dvojnásobný UFC šampion se po propuštění z policejní stanice k incidentu vyjádřil na Twitteru ve dvou znepokojivých příspěvcích.V prvním reagoval na Bernie Dufe, aktivistku za lidská práva a poradkyni pro občany se sklony k sebevraždě, která irského ranaře prohlásila za Angličana. „Baví se o prevenci proti sebevraždám, a přitom mě zesměšňují online, v tomhle hrozném období mého života. Snažím se být silný pro mé děti a lidi, kteří na mě spoléhají, milují mě a podporují mě. Děkuji za všechny ty urážky. Pokrytci,“ napsal McGregor.
 

Ve druhém příspěvku se vyjádřil přímo o svých pocitech: „Už takhle nemůžu pokračovat, Jsem zdrcený.“ Jak už bylo napsáno, oba příspěvky následně z McGregorova profilu zmizely.


 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program