rychlobruslení tisková konference

Sáblíková byla na svůj tým často nepříjemná. Veřejně se omluvila!

Martina Sáblíková
Zdroj: Profimedia

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala na zimní olympiádě stříbrnou medaili na trati 5000 metrů. Celkově tak do sbírky přidala už svoji šestou medaili z olympijských her. Dnes na tiskové konferenci prozradila, co chystá po náročné sezoně. Také se omluvila svému týmu za své chování.

Třicetiletá majitelka šesti olympijských medailí má od podzimu problémy se zády, kvůli kterým musela omezovat přípravu. "Byla to velice těžká sezona, hlavně psychicky. Jsme hrozně ráda, že v nejdůležitější okamžik jsem se dala zdravotně do kupy a mohla jsem na olympiádě bojovat o medaile. A jednu jsem si přivezla domů, takže sezona byla úspěšná," uvedla Sáblíková na dnešní tiskovce s tím, že teď bude řešit natržený úpon v koleně, který jí nedovolil startovat ve finále Světového poháru v Minsku. Tím přišla o šanci podvanácté ovládnout celý seriál.

 

 

Sezona byla náročná a to se odráželo i na často špatné náladě Martiny Sáblíkové. Ta se za ni svému týmu před novináři omluvila. "Kolikrát se divím, že to se mnou vydrželi. Často jsem bývala nepříjemná a dávala všem kolem sebe pocítit, že se mi nedaří, jak se má. I když oni za to samozřejmě nemohli. I takhle se jim ještě jednou omlouvám," dodala rychlobruslařka.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Itálie - Wales

   12:40

   Truck Racing Magazine (4)

   13:00

   MotoGP - VC Nizozemska 2019 (kvalifikace Moto3)

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 13:10
   13:10

   NBA Classic Games: Orlando Magic - Washinghton Wizards

   14:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC

   16:40

   CZECH Classic Open 2020

   17:00

   NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks

   18:45

   Element (417)

Celý program