Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

rychlobruslení tisková konference

Sáblíková byla na svůj tým často nepříjemná. Veřejně se omluvila!

Martina Sáblíková
Zdroj: Profimedia

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala na zimní olympiádě stříbrnou medaili na trati 5000 metrů. Celkově tak do sbírky přidala už svoji šestou medaili z olympijských her. Dnes na tiskové konferenci prozradila, co chystá po náročné sezoně. Také se omluvila svému týmu za své chování.

Třicetiletá majitelka šesti olympijských medailí má od podzimu problémy se zády, kvůli kterým musela omezovat přípravu. "Byla to velice těžká sezona, hlavně psychicky. Jsme hrozně ráda, že v nejdůležitější okamžik jsem se dala zdravotně do kupy a mohla jsem na olympiádě bojovat o medaile. A jednu jsem si přivezla domů, takže sezona byla úspěšná," uvedla Sáblíková na dnešní tiskovce s tím, že teď bude řešit natržený úpon v koleně, který jí nedovolil startovat ve finále Světového poháru v Minsku. Tím přišla o šanci podvanácté ovládnout celý seriál.

 

 

Sezona byla náročná a to se odráželo i na často špatné náladě Martiny Sáblíkové. Ta se za ni svému týmu před novináři omluvila. "Kolikrát se divím, že to se mnou vydrželi. Často jsem bývala nepříjemná a dávala všem kolem sebe pocítit, že se mi nedaří, jak se má. I když oni za to samozřejmě nemohli. I takhle se jim ještě jednou omlouvám," dodala rychlobruslařka.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Nova Cup 2019 - Mikulov

   11:20

   Off-road Maraton (6)

   11:45

   Truck Racing Magazine (9)

 • Nova Sport 2

  • 04:35 07:05

   NBA: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers

   09:00

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   10:40

   RunTour – Praha

   10:50

   Element (398)

   11:00

   MONETA Czech PGA Tour (6)

   12:00

   NBA: Toronto Raptors - New Orleans Pelicans

Celý Program