nova sport galavečer

Luxusní jídlo, pití i bydlení. Tohle vše čeká Mayweathera v Praze!

Čeští fanoušci boxu už netrpělivě čekají na příjezd superhvězdy Floyda Mayweathera. Ten bude už v sobotu hostem galavečera Box Live v pražské hale Královka. Mayweather je nejbohatším boxerem v historii ale nároky prý nemá nijak extrémní, přesto o něj bude v Praze dokonale postaráno. Štáb televize Nova jako jediný nahlédl do pokoje, kde bude ubytovaný.

Floyd je králem luxusu a na sociálních sítích se chlubí tím, jak si jako bývalý nejlepší boxer planety dokáže vydělané peníze užít. Divoké večírky, haldy peněz, krásné dívky a drahý alkohol. To je teď jeho svět.
 

V Praze na něj čeká prezidentské apartmá. K dispozici má luxusní ložnici, koupelnu, vířivku i na terase s výhledem na město. Cena? Kdybyste chtěli ve stejném pokoji strávit noc, zaplatili byste více než 100 000 korun. Usínali byste s pocitem, že ve stejné posteli spala třeba zpěvačka Beyoncé nebo rapper 50 cent.
 

"Woody Allen, Jean Reno, pan Kličko, a také tu bydlel John Travolta s rodinou," vypočítává provozní ředitelka hotelu Karla Kutláková.

Pořádnou sumu byste dali i za vozový park, který bude Floyda po Praze vozit. Všechna auta mají hodnotu přes 54 milionů korun.
 

Na diskotéku si Floyd doveze vlastního dýdžeje. Po celou dobu bude mít v Praze sice vlastní ochranku, ale na party se bude pohybovat mezi ostatními návštěvníky. Věnovat se mu budou hned tři číšníci. A co bude pít? Koňak, lahev za deset tisíc, a vodku za šest.
 

O hladu Mayweather samozřejmě také nebude, čeká ho několikachodové menu od známého šéfkuchaře. "Nejlépe chodí kachna s dýňovým pyré a jehněčí kolínko," říká Milan Kotěborský.

Floyda ale čekají také povinnosti. Bude předávat pás vítězi souboje o evropský titul v lehké střední váze mezi Arturem Hermannem a Čechem Štěpánem Horváthem. Dnes bylo na programu vážení.
 

Galavečer Box Live začíná zítra večer od sedmi hodin a vy ho budete moci sledovat živě na Nova Sport 1 a Voyo.
 

TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finálová série Stanley Cupu 2010

   21:05 23:05
   23:05

   Element (414)

   23:15

   Večerní sportovní noviny

   23:20

   Finále Východní konference NHL 2019

   01:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2019

   02:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   20:00 23:00
   23:00

   Karel Sedláček – První profesionál

   23:10

   World Darts Championship 2019

   02:00

   Andrea Dovizioso - Neohrožený

   09:00

   Tipsport Premier League 2020

   11:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

Celý program