Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport galavečer

Luxusní jídlo, pití i bydlení. Tohle vše čeká Mayweathera v Praze!

Zdroj: TV Nova

Čeští fanoušci boxu už netrpělivě čekají na příjezd superhvězdy Floyda Mayweathera. Ten bude už v sobotu hostem galavečera Box Live v pražské hale Královka. Mayweather je nejbohatším boxerem v historii ale nároky prý nemá nijak extrémní, přesto o něj bude v Praze dokonale postaráno. Štáb televize Nova jako jediný nahlédl do pokoje, kde bude ubytovaný.

Floyd je králem luxusu a na sociálních sítích se chlubí tím, jak si jako bývalý nejlepší boxer planety dokáže vydělané peníze užít. Divoké večírky, haldy peněz, krásné dívky a drahý alkohol. To je teď jeho svět.
 

V Praze na něj čeká prezidentské apartmá. K dispozici má luxusní ložnici, koupelnu, vířivku i na terase s výhledem na město. Cena? Kdybyste chtěli ve stejném pokoji strávit noc, zaplatili byste více než 100 000 korun. Usínali byste s pocitem, že ve stejné posteli spala třeba zpěvačka Beyoncé nebo rapper 50 cent.
 

"Woody Allen, Jean Reno, pan Kličko, a také tu bydlel John Travolta s rodinou," vypočítává provozní ředitelka hotelu Karla Kutláková.

Pořádnou sumu byste dali i za vozový park, který bude Floyda po Praze vozit. Všechna auta mají hodnotu přes 54 milionů korun.
 

Na diskotéku si Floyd doveze vlastního dýdžeje. Po celou dobu bude mít v Praze sice vlastní ochranku, ale na party se bude pohybovat mezi ostatními návštěvníky. Věnovat se mu budou hned tři číšníci. A co bude pít? Koňak, lahev za deset tisíc, a vodku za šest.
 

O hladu Mayweather samozřejmě také nebude, čeká ho několikachodové menu od známého šéfkuchaře. "Nejlépe chodí kachna s dýňovým pyré a jehněčí kolínko," říká Milan Kotěborský.

Floyda ale čekají také povinnosti. Bude předávat pás vítězi souboje o evropský titul v lehké střední váze mezi Arturem Hermannem a Čechem Štěpánem Horváthem. Dnes bylo na programu vážení.
 

Galavečer Box Live začíná zítra večer od sedmi hodin a vy ho budete moci sledovat živě na Nova Sport 1 a Voyo.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:25

   The Boodles 2019

   00:25

   Evropská liga 2019

   01:20

   Fotbal: Columbus Crew SC - Sporting Kansas City

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:20

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   World Cup of Pool 2019

   00:30

   The Boodles 2019

   01:50

   Weber Cup 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:30

   UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

   13:30

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

Celý Program