Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 7. 2018
fotbal velká ryba uplavala

Slavia rekordní přestup nedotáhla! A klub se raduje, že ušetřil peníze

Jaroslav Tvrdík
Zdroj: Profimedia
"Jardo, tak jsem to spočítal a tolik jsme ušetřili..."

Měla to být jarní přestupová bomba a Jaroslav Tvrdík skákal nedočkavostí, jako malé dítě. Z příchodu egyptského záložníka Mahmúda Hasana, známého také jako Trézégueta, ale nakonec sešlo!

O zmařeném přestupu informoval na sociálních sítích finanční ředitel Slavie Daniel Konrád a zároveň uvedl, že je je vlastně rád, protože sešívaní mají teď na kontě rekordní množství peněž.
 


 

"Klub již neprodlouží nabídku na přestup pro hráče Trézégueta, která vypršela včera o půlnoci. Sice jsem sportovně smutný, že tento rekordní trasfer nevyšel, ale zase mám jako finanční ředittel  radost, že máme na účtu rekordní  peněz," napsal na twitteru.

 

 

Slavia o Hasana, který se účastnil i mistrovství světa v Rusku, usilovala hodně dlouho. Turecká média ale minulý týden přišla s tím, že fotbalista sice do Prahy odcestoval na zdravotní prohlídku ale pak se to nějak zadrhlo.

 

Český vicemistr chtěl údajně za třiadvacetiletého fotbalistu zaplatit 5,9 milionu eur (152,2 miliónu korun), což by z něj udělalo nejdražšího hráče tuzemské ligy.

mm TN.cz