Otava redakční fotka
Marek Otava
Aktualizováno 20:01
23.1. 2021 17:12

Fotbalisté AS Řím dokázali vyhrát v divokém utkání proti Spezii a drží v tabulce Serie A třetí místo. Naopak vedoucí místo v italské lize si mohl pojistit AC Milán, ale zápas proti Atalantě naprosto nezvládl a dostal tři góly. Celé utkání odehrál Zlatan Ibrahimovic.

AS Řím mělo zápas proti Spezii pevně v rukách a na začátku druhého poločasu vedlo už 3:1. Jenže po kontaktním gólu přišla v 90. minutě vyrovnávající trefa Verdeho.

Nicméně domácí tým to ale nakoplo, a nakonec si tři body zajistilo, když v nastaveném čase rozhodl o výhře Lorenzo Pellegrini. AS si tak po výhře 4:3 podrželo třetí místo v lize.

O udržení první pozice pak hrál AC Milán, který od 18. hodin sehrál duel s Atalantou. V základní sestavě milánského týmu nechyběl ani kanonýr Zlatan Ibrahimovic, jenže ten se nestačil divit.

Bergamo totiž nasázelo milánskému týmu hned tři góly a vyhrálo 3:0.

Na vedoucí AC se tak mohl dotáhnout druhý Inter, ten ale zase pouze remizoval s Udinese 0:0.