Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.12. 2016 14:08
neskutečné náhodná oběť

Přepadená, pořezaná Kvitová. Může to znamenat konec kariéry?

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia
Petra Kvitová

Náhoda? Pokud ano, tak šílená. Neznámý pachatel si vybral byt Petry Kvitové. Možná šel jen loupit, bohužel nakonec použil i nůž. Dvojnásobná wimbledonská vítězka utrpěla kromě šoku i řezné rány na levé ruce. Na ruce, která ji živí...

Zvonek u dveří, odpočet elektřiny. Možná i vy otevřete dveře. Je tak jednoduché, skočit na tuhle léčku. Obětí podvodníka se stala bohužel v úterý ráno česká reprezentantka Petra Kvitová.

 

"Nebylo to tak, že by šel někdo přepadnout Petru Kvitovou, nebo vykrást její byt. Šlo o náhodný trestný čin," říká mluvčí tenistky Karel Tejkal.

Bohužel došlo na souboj. Tenistka se bránila a útočník vytáhl nůž. "Během přepadení byla Petra zraněna. Není v ohrožení života, byla ošetřena v prostějovské nemocnici a teď se zjišťuje rozsah zranění," pokračuje mluvčí českého fedcupového týmu.


Pokud jde o levou ruku, mohl by být rozsah zranění fatální. Pořezání šlach by klidně mohlo znamenat i konec kariéry. Ale tenistka mohla utrpět i psychický šok.

 

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia

Na mysl přichází i případ Moniky Selešové, kterou pobodal šílenec přímo na tenisovém turnaji v roce 1993. Tehdejší světová jednička se z přepadení už nikdy stoprocentně nevzpamatovala.

 

Petra Kvitová snad nebude takovou obětí. "Mluvil jsem s Petrou 20 minut, nebyla to samozřejmě debata jako po vítězství ve Wimbledonu. Ale není ona zhroucená oběť, Petra je velmi statečné děvče," uklidňuje tenisové fanoušky Karel Tejkal.


Pachatel útoku je stále na útěku.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:45

   Valencia CF - Villarreal CF

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Proběhni.se 2019

   17:10

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 15:25 16:50

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   19:05

   Premier League Darts 2019

   21:30

   Truck Racing Magazine (2)

   21:50

   Spartan Race – Kutná Hora

Celý Program