Tvrdá premiéra Zbil ho soupeř

Premiéra Tlustého v Devils? Dostal pořádně naloženo!

Zdroj: Twitter

Dlouho si nemohl najít nové angažmá. Hokejista Jiří Tlustý se ale dočkal. O jeho služby projevilo zájem vedení New Jersey Devils. Kladenský rodák si už v dresu Ďáblů odbyl premiéru, ta ale úplně povedená nebyla. Navíc vyprovokoval bitkaře Tannera Glassa a ten si to nenechal líbit!

Hokejový reprezentant nemohl dlouho najít vhodné angažmá. Spekulovalo se o jeho odchodu z NHL a ve hře bylo stěhování do Ruska. V polovině září však podepsal Jiří Tlustý (27) jednoletou smlouvu s New Jersey Devils a teď se novým zaměstnavatelům poprvé ukázal. V přípravném zápase jeho tým podlehl New Yorku Rangers 3:6, Tlustý se bodově neprosadil a ještě skončil zbitý.


PSALI JSME:


Trenéři dali Tlustému důvěru a zařadili ho do první formace k Miku Cammallerimu a Travisi Zajacovi, kteří platí za největší tahouny Ďáblů. Toho ale Tlustý nevyužil a v jeho prvním přípravném duelu nebyl téměř vidět. To ovšem jen po stránce výkonnostní. Pozornost na sebe upoutal, ale za rámeček si to asi nedá. 


Ve 37. minutě inkasoval český útočník sekeru do kolene od pověstného bitkaře New Yorku Tannera Glasse. To Tlustého nenechalo klidným a nesportovní gesto Glassovi oplatil. Kdyby mohl vrátit čas, tak by si to možná rozmyslel. Poté, co Tlustý faul oplatil, Glass shodil rukavice a bezhlavě se nové posily Jersey pustil.

Jiří Tlustý
Zdroj: profimedia.cz


Jenže Tlustý nepatří mezi hokejisty, kteří by se oháněli pěstmi, a o šarvátku nestál. Konflikt ukončili rozhodčí a oběma hráčům udělili po dvou trestných minutách za hrubost a Glass dostal ještě dvě minuty za sekání.
 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program