Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport 2 velké finále

Kdo bude králem Premier League Darts? Velké finále na NOVA Sport!

Phil Taylor
Zdroj: profimedia.cz
Phil Taylor

Čtvrtého února v Leedsu začala pro desítku nejlepších šipkařů světa pouť napříč Premier League Darts, která po šestnácti kolech končí. O absolutním vítězi letošního ročníku se rozhodne tento čtvrtek v Londýně.

Světový sport má v roce jen několik akcí, které dokážou nabídnout podobnou show jako světové šipky. Důkazem toho jsou vyprodané haly s těmi nejbáječnějšími fanoušky.


Těžko si lze totiž představit tak vzorné a aktivní publikum jako je na šipkových turnajích. Oranžové peklo, které minulý týden v Rotterdamu vytvořili příznivci Michaela van Gerwena budiž toho důkazem.


„Základní část Premier League Darts nejlépe vyšla čtyřem nejvýše nasazeným hráčům, takže se dají očekávat skvělé souboje té nejvyšší kvality. Favoritem je samozřejmě van Gerwen, vítěz základní části a aktuální světová jednička. Ale ostatní mají velkou motivaci ho porazit. Lewis jako jediný ze semifinalistů ještě Premier League nevyhrál, Anderson bude chtít obhájit loňský triumf a Taylor po třech letech bez titulu určitě chce získat svůj už 7 titul vítěze Premier League Darts,“
shrnuje expert stanice NOVA Sport Pavel Korda.Londýnské finále hrané před dvaceti tisíci diváky nebude výjimkou a atmosféra bude bezpochyby více než bouřlivá! A to především díky čtyřem hlavním hvězdám, které se před jejich zraky utkají o titul. Sestava je to opravdu pozoruhodná!


Všichni čtyři semifinalisté za svou kariéru získali titul mistra světa. O trofej z Premier League Darts se utká nejúspěšnější hráč všech dob Phil Taylor, obhájce Gary Anderson, světová jednička Michael van Gerwen a Adrian Lewis.


Velkolepou podívanou nabídne v přímém přenosu NOVA Sport 2 a videoportál VOYO ve čtvrtek od 20:05, komentuje Pavel Korda.

Nova Sport

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:20 15:00

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - Colorado Rapids

   15:00

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   15:30

   The Boodles 2019

   16:30

   Element (390)

   16:45

   The Boodles 2019

   17:50

   NBA – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 14:20 14:35

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   14:35

   World Cup of Pool 2019

   18:30

   Cape Epic 2019 - Best of men

   19:00

   Běhej lesy – Vysočina

   19:15

   Spartan race – Dolní Morava

   19:30

   Czech rally 2019 (4)

Celý Program