Narozeniny CR7

Překvapený Ronaldo, na ulici ho přepadli kámoši i s luxusním dárkem

Cristiano Ronaldo a jeho dárek
Zdroj: Twitter
Cristiano Ronaldo a jeho dárek
Téma:

Tak takový dárek by chtěl asi každý! Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo oslavil ve středu své 35. narozeniny a během večera šel se svojí přítelkyní Georginou Rodriguezovou a synem na večeři, kde na něj čekalo krásné překvapení a slavná CR7 byla pořádně naměkko.

Cristiano Ronaldo trávil svůj velký den pilným tréninkem v Juventusu. Poté se však rozhodl, že se svými nejbližšími stráví narozeninovou večeři v jednom z turínských podniků. Tam však čekalo parádní překvapení, které pro něj připravila jeho drahá polovička.
 

Na ulicí se tak náhle objevil zástup jeho kamarádů, kteří stáli přímo vedle zaparkovaného nového luxusního auta, jež bylo zabaleno do červené mašle. Na pohledu slavného fotbalisty bylo vidět, že je z celé situace dost překvapený a neubránil se ani dojetí.


Portugalec je známým sběratelem aut. V garáži mu stoji snad všechna sportovní auta od nejznámějších výrobců. Tím nejnovějším přírustkem by měl být nový Mercedes třídy G ve speciální úpravě. Cena takového luxusního kousku se podle serveru Dailymail odhaduje na téměř 17,5 milionu korun.

Cristiano Ronaldo ani v pokročilém fotbalovém věku rozhodně neupadá. Nadále tvrdě dře a střílí góly jak na běžícím páse. Naposledy dvakrát skóroval v duelu proti Fiorentině a jeho Juventus zvítězil 3:0, čímž si upevnil první místo v italské Serii A.


 

mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   18:00 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

   22:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   16:55 18:55
   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

Celý program