Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 7. 2015
los angeles americké turné

Barca v USA táhne! Zájem mají Beckham, Bolt i pornoherečka!

Beckham, Bolt, Jameson
Zdroj: Twitter

Spojené státy v současnosti hostí zápasy slavných fotbalových klubů, což pochopitelně přitahuje smetánku té nejvyšší kategorie. V ochozech už se ukázali známí fotbalisté a zájem má i bývalá hvězda filmů pro dospělé.

O přípravném turné fotbalistů Barcelony jsme vás informovali zde. Duel ve vyprodané kalifornské Rose Bowl aréně (93 226 diváků)  mezi tamními Los Angeles Galaxy s katalánským velkoklubem sledovaly kromě Kobeho Bryanta také dva zářivé fotbalové klenoty minulosti. 

 

Řeč je o čtyřicátníkovi Davidu Beckhamovi. který se v dresu Galaxy proháněl v letech 2007 až 2012 a brazilské legendě Marcosovi de Moraesovi, jenž je znám pod jménem Cafu (45).

 

Jejich souboje na mezinárodním i klubovém poli položily základ k vzájemnému respektu a přátelství, což Beckham potvrdil zveřejněnou fotografií na sociální síti Instagram. Téměř devět milionů fanoušků, kteří odebírají jeho příspěvky si pod pořízeným snímkem mohli přečíst větu: "Není větší osobnosti, než tenhle mladík. Jsem v Rose Bowl aréně s legendou Cafuem (pro vás panem Cafuem)."  

 

Kdo ví, jaké další známé sportovce uvidíme v San Franciscu a Washingtonu, kde se v nadcházejících dnech odehrají další přípravné zápasy evropských velkoklubů. Zájem o lístky je extrémní. Chtějí je například sprinter Usain Bolt, nebo bývalá herečka z filmů pro dospělé Jenna Jameson.

TN.cz