Poslední branka vítěze

Předvečer Zlatého míče! Messiho 428. gól a smutná reakce Simeoneho

Lionel Messi a trenér Atletika Madrid Diego Simeone
Zdroj: Profimedia/ Twitter/ kolážtn.cz

Messi je držitelem Zlatého míče pro rok 2019. Ostatně svoji genialitu ukázal i při svém posledním gólu. Ve víkendovém zápase proti Atlétiku Madrid totiž svou typickou střelou levačkou rozhodl o osudu utkání. Internetem teď koluje také vtipná reakce trenéra domácích Diega Simeoneho, který na branku argentinského borce jen smutně zakroutil rameny.

Právě zápas španělské LaLigy mezi Atlétikem Madrid a FC Barcelonou byl vrcholem 15. kola. Vyrovnané utkání nakonec musel rozhodnout právě Lionel Messi, který čtyři minuty před koncem utkání po ťukecu s parťákem Suarezem vstřelil už svůj 428. gól v dresu katalánského velkoklubu.

Diego Simeone je známý jako velký fotbalový bouřlivák, který svoji povahu nezakryl ani na hřišti během své bohaté kariéry a emoce dává najevo i na trenérské lavičce. Ve vypjatém zápase proti Barceloně byl Simeone do utkání správně „zažranej“ a neúnavně vedl svůj tým k dobrému výsledku. Bohužel mu radost zkazil právě Messi. 

Na internetu teď také koluje video, kde se snaží svými gesty všemožně zastavit Messiho gólovou akci. Po obdržení branky však jen smutně pokrčí rameny a uznale zatleská argentinskému šikulovi, který v pondělí obdržel v Paříži už svůj šestý Zlatý míč. Messimu může dělat radost i fakt, že Barcelona díky víkendovém vítězství nad Atlétikem vede o skóre španělskou ligu.

 

mao TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:55 23:00

   AS Řím - Wolfsberger AC

   23:00

   Rychlá kola (12)

   23:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (6)

   00:00

   Slackline Special

   00:30

   Kaunertal Opening & Total Fight

   01:05

   NHL: Buffalo Sabres - Nashville Predators

 • Nova Sport 2

  • 20:55 23:00

   Rangers FC - BSC Young Boys

   23:00

   UFC Countdown: Usman vs. Covington

   23:50

   Inside the Octagon: Usman vs. Covington

   00:15

   Basketbal: Turk Telekom - UNET Holon

   02:05

   NBA: Boston Celtics - Philadelphia 76ers

   09:00

   AS Řím - Wolfsberger AC

Celý Program