Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

vizitky medailonky trenérů

Představujeme finalisty Díky, trenére: Dalších pět profilů!

Díky, trenére
Zdroj: Nova Sport
Díky, trenére

Unikátní sportovně-společenská akce Díky, trenére zná díky nominacím samotných sportovců, jejich rodičů, ale i sportovních nadšenců finální výběr TOP 30 trenérů a trenérek roku 2016. Každého finalistu vám detailně představíme, podívejte se již na třetí pětici medailonků.

Zdeněk Drmola - zápas

Už 27 let je trenérem zápasníků Zdeněk Drmola. V klubu Lokomotiva Krnov se stará bez nároku na odměnu o děti od pěti do 15 let. Dobře ví, že prostřednictvím zápasu lze vychovat sebevědomé, nebojácné, odvážné a také zdravé osobnosti. Je to sport, v němž jde o to položit soupeře na lopatky, ale nezpůsobit mu bolest či zranit ho.


Michal Bíza - fotbal

Odmalička chytal ve fotbalové brance, ale přitom snil, že jednou bude slavným trenérem. Bude učit hráče. Radit jim, pomáhat, v noci před zápasy nespat a vymýšlet nejlepší sestavu. „Moc mi dali moji trenéři, kteří mi pomáhali. Víc mě však inspirovali ti, kteří mně nepomohli,“ říká trenér mládeže FK Hodonín Michal Bíza.Michaela Sychrová - plavání

Hop, sem, tam… Zvyš tempo. A znovu. Plavání je velká dřina. Trenérka Michaela Sychrová se ji snažit zpříjemnit. A hlavně povzbudit! Když jí na trénink přijde čtyřleté dítě, napumpuje do něho sebevědomí. Jak moc velké? „Řečeno s nadsázkou – dítě se pak nebojí vody, ale voda se bojí jeho,“ směje se Michaela Sychrová.


Petr Němec - hokej

Co nejvíc potěší Petra Němce z hokejového klubu HC Kopřivnice, stále aktivního hráče a zároveň trenéra pěti až osmiletých dětí? Že když se prohraje, rodiče přijdou do šatny a potleskem kluky stejně pochválí. „Pochopili, že pro výchovu jejich ratolesti není důležité vyhrát, ale sportovat a užívat si život v partě,“ má jasno Němec, který se snaží lední hokej ve svém klubu rozhodně „nestresovat“.Hana Korčáková - softball

V Ledenicích založila softballový klub, a to celkem náhodou. V současné době patří ke špičce domácí extraligy a zároveň je líhní nových talentů. Velkou zásluhu na tom má Hana Korčáková, která se věnuje dětem a zároveň je manažerkou Žraloků Ledenice.

Nova Sport

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:00

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   03:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   06:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   07:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   09:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   10:15

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 01:00 02:35

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   02:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   09:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   10:45

   Element (388)

   11:00

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   12:45

   Nova Cup 2019 – Stolové hory

Celý Program