NHL Hokejový večer

Předposlední zápas sezony: Voráček v něm vstřelil vítězný gól!

Jakub Voráček
Zdroj: NHL media

Předposlední zápas sezony má za sebou Philadelphia, která hostila na svém ledě Columbus. I když si Flyers po celý průběh kontrolovali vedení, Blue Jackets nepříjemně dotahovali. Nakonec vítězný gól domácích vstřelil Jakub Voráček. Philadelphia vyhrála 4:2.

Už v první třetině si Philadelphia vytvořila dvoubrankový náskok. Skóre otevřel ve třinácté minutě Francouz Pierre Bellemare. O necelé dvě minuty později navýšil vedení obránce Michael Del Zotto.

Druhou část však domácí nezačali dobře a po vyloučení ve 44. sekundě druhé třetiny, kdy šel odsedět dvouminutový trest Shayne Gostisbehere, Columbus po dvaceti vteřinách početní převahu využil – postaral se o to Seth Jones.

Flyers uklidnil v sedmé minutě druhé třetiny Jakub Voráček, který rovněž využil přesilovku a zvýšil na 3:1. To se nakonec ukázalo jako vítězná trefa.

Do druhé přestávky vstřelil ještě čtvrtou branku Phili Ivan Provorov. Předčasně bylo hotovo. Na konečných 4:2 jen za hosty korigoval Boone Jenner.