Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

přestup hraje výborně

Prchne Skalák z Boleslavi? Ligovou hvězdu lanaří Monako!

Jiří Skalák
Zdroj: profimedia.cz
Jiří Skalák

Hraje výborně, zařadil se mezi největší hvězdy tuzemské Synot ligy a s Mladou Boleslaví prhání na čele tabulky vedoucí Spartu s Plzní. Jiří Skalák patří mezi největší tuzemské hvězdy a svým výkony neupoutal jen trenéra reprezentace Pavla Vrbu. O 23letého ofenzivního univerzála stojí AS Monako!

Žádný perník z rodných Pardubic. Delikatesu z Monte Carla má podle informací deníku Blesk na stole jedna z největších hvězd tuzemské Synot ligy. Reprezentanta Skaláka lanaří klub ze země knížete Alberta II. Schyluje se k audienci?


On-line reportáž

ONLINE: Fotbalové přestupy

3.12.
? ?

Plzni hrozí, že v lednu přijde o svého nejlepšího střelce! O slovenského útočníka Michala Ďuriše je totiž podle agenta Zdeňka Nehody zájem v Holandsku, Anglii i Švýcarsku.

2.12.
střídání střídání

Ondřej Zahustel opustí Mladou Boleslav, předběžně si ho rezervovala pražská Sparta. Kdoví, kolik šancí na Letné tenhle poctivý záložník dostane.

2.12.
gól fotbal gól fotbal

Slavia si musí nechat zajít chuť na Davida Pavelku. Šikovný záložník, kterého trenér Pavel Vrba vytáhl už i do reprezentace, podepsal v Liberci smlouvu až do konce června 2017.


„AS Monako? Ze dvou zahraničních klubů k nám jezdí lidé z vysoké hierarchie, ale nezlobte se, nemohu být konkrétní. Pokud nepřijde hypernabídka, chtěli bychom Jirku udržet do léta,“ říká prezident středočeského klubu Josef Dufek.


PSALI JSME:


Co je hypernabídka? Dufek za Skaláka zaplatil Spartě titěrných 10 milionů korun. Jeho dnešní tržní cena je minimálně pětkrát vyšší a v případě úspěšné promenády na EURO ve Francii může suma vyšplhat klidně i na 100 milionů korun!
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program