Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.3. 2017 15:10
Milují se Nový pár

PRASKLO TO: Nová láska je na světě, Kristelová už je Řepky!

Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia

Tutlali to, ale už nic tajit nechtějí. Moderátorka Kateřina Kristelová a bývalý fotbalista Tomáš Řepka tvoří oficiálně nový pár českého showbyznysu. Před několika dny přitom ještě tvrdili, že si spolu vyšli jen do centra hlavního města jako kamarádi. Teď už se na veřejnosti vodí za ruce a pořád se líbají.

Na hřišti býval Tomáš Řepka velký bouřlivák. Jenže jak je vidět, láska dokáže i takovéhoto tvrďáka zklidnit. Společně s moderátorkou Kateřinou Kristelovou totiž tvoří nový pár a užívají si volných dní, jak to jen jde. Přitom ještě před lety Kristelová prohlašovala: "Fotbalisty jinak nemám ráda. Nosí kabelky," jenže všechno je rázem jinak.

 


Řepka už koncem února potvrdil serveru extra.cz, že jsou s Kateřinou Kristelovou opravdu spolu. V posledních hodinách se na internetu ke všemu hromadí společné fotky, na kterých svůj vztah už zapřít ani nemohou. Objetí, stále polibky, ruka v ruce i květiny. To všechno jejich společné snímky vystihuje nejlépe.

 


Bývalý reprezentační obránce přiznává, že je zamilovaný až po uši. "Nikdy jsem to nezažil. Je to hrozně silné," svěřil se extra.cz. Kristelová však ještě pár týdnů zpátky tak otevřená nebyla. "Jsem dospělá, svéprávná a dlouhou dobu rozvedená, takže si můžu dělat úplně co chci. A nepřijde mi, že je něco špatného na tom, že si dva lidi dají sraz v centru. Dál to nebudu komentovat, protože byla doba, kdy jsem se ochotně vyjadřovala ke svým vztahům, a nebylo to dobře," říkala tehdy pro server Sedmička. Teď už je to ovšem dané.

 

lju TN.cz