Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

odhalení vykutálená rodinka

Sestra jela s motůrkem, bratr dopoval a kradl s otcem papoušky!

Zdroj: TV Nova

Když ji diskvalifikovali a osočili, že podvádí, neubránila se slzám. Belgická cyklokrosařka Femke van den Driesscheová se hájí, že o motorku ve svém kole na mistrovství světa nevěděla. Teď to ale bude mít s obhajobou ještě těžší než dosud. Vyšlo totiž najevo, že její rodina má podvádění v krvi.

Ta zpráva rozpoutala pořádný skandál. Na víkendovém šampionátu v belgickém Zolderu nachytali kontroloři domácí naději Femke Van den Driesscheovou, která měla ve svém kole ukrytý elektromotor!


Zdálo se, že story o motorku v bicyklu už bizarnější být nemůže. Svět ji pranýřuje, ale mladá Belgičanka se naivně hájí, že kolo patří kamarádovi. Tajemný přítel Nico Van Muylder tuto informaci sice potvrdil, ale Mezinárodní cyklistická unie to bude zřejmě jednu. Van den Driesschové hrozí doživotní zákaz závodění a flastr přes 2 miliony.


PSALI JSME:


A aby toho nebylo náhodou málo, na povrch vyplouvají informaci, že čistí nejsou ani další členové téhle vykutálené rodinky. Belgický portál Het Nieuwsblad zjistil, že bratr Femke, Niels, si momentálně odpykává trest za doping. A tím jeho hříchy nekončí. Společně s otcem minulý rok ukradli drahé papoušky!


NEPŘEHLÉDNĚTE:


Oběma hrozí až pět let vězení a pokuta přibližně 80 tisíc korun. „Když jsem obsluhovala jiného zákazníka, popadli papoušky, hodili je do tašky a vypařili se. Přitom se chovali tak mile,“ vypověděla majitelka zverimexu. Díky záznamům z kamer, které nahrála na facebook, se brzy dozvěděla jména zlodějů. Šlo o Van den Driesschovi.
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program