Mohl za to alkohol

Potvrzeno: Bývalý reprezentant Kunce byl při nehodě opilý!

Daniel Kunce
Zdroj: Profimedia/HZS Olomouckého kraje
Daniel Kunce měl tragickou nehodu

Bývalý německý hokejový reprezentant Daniel Kunce byl při páteční nehodě svého vozu pod vlivem alkoholu. Incident měl tragickou dohru, spolujezdkyně na následky vážných zranění zemřela.

Informace o tom, že Kunce havaroval opilý, přinesl deník MF Dnes. Kolik toho hokejový nešťastník vypil, není zatím známo.


Kunce je rodákem ze Šumperku, nicméně v roce 1990 odešel do Německa a v dresu místní hokejové reprezentace odehrál přes stovku mezistátních zápasů a zúčastnil se olympijských her v Naganu 1998 a v Salt Lake City 2002.


Nehoda se udála ve Wolkerově ulici v Olomouci před zraky několika svědků, kteří se zmínili o svých zážitcích na sociálních sítích. Podle jejich svědectví jel luxusní Mercedes vysokou rychlostí, nezvládl mírnou zatáčku a nakonec skončil ve sloupu veřejného osvětlení.


Několik zdrojů již zmíněnému deníku potvrdilo, že řidič, kterým měl být právě Kunce, požil před jízdou pivo a tvrdý alkohol. Dechová zkouška sice nemohla být u řidiče provedena přímo na místě, nicméně ji absolvoval v nemocnici, kam dorazil se středně těžkými zraněními. Policisté ale čekají na výsledky krevních testů, které s přesností určí, jak vysoká byla hladina alkoholu v Kunceho krvi.


Bývalý hokejista bude s velkou pravděpodobností olomouckými policisty obviněn ze spáchání trestného činu, jeho přesnou kvalifikaci určí až zmíněné výsledky testů.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 22:50

   Fotbal: Paris Saint - Germain - FC Nantes

   22:50

   NHL - akce měsíce

   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   NHL: Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

   01:05

   NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks

 • Nova Sport 2

  • 21:45 22:00

   Element (402)

   22:00

   Basketbal: Iberostar Tenerife - Brose Bamberg

   23:40

   Fotbal: AS Saint - Étienne - OGC Nice

   01:25

   NBA – akce měsíce

   01:35

   NBA: Toronto Raptors - Houston Rockets

   09:00

   Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC

Celý Program