UFC Skvělá zpráva

POTVRZENO: V Praze bude UFC, představí se i Lucie Pudilová!

Téma:
UFC

Spekulacím je konec, milovníci UFC si přijdou na své i v České republice. Už 23. února se totiž v pražské O2 aréně bude konat premiérový galavečer nejprestižnější organizace MMA. Jednou z hvězd bude Češka Lucie Pudilová. Další jména jsou zatím tajemstvím.

Čeká se velká účast, ale skvělé zápasy nebudou sledovat diváci jen živě na místě, ale i po celém světě. Přímý přenos totiž půjde do 160 zemí světa pro více než miliardu diváků. "Během pokračující expanze UFC po Evropě jsme Českou republiku dlouho sledovali. Jsme nesmírně rádi, že naším nadšeným českým fanouškům konečně přivezeme první akci. Těšíme se, že v této zemi posílíme značku UFC a pomůžeme k dalšímu růstu MMA. Bude to skvělý večer," nechal se slyšet senior viceprezident UFC David Shaw.

 

 

Chcete vidět UFC na vlastní oči? Vstupenky budou ve veřejném prodeji od 7. prosince! 

 

Aby vám vstupenky neutekly, můžete se zaregistrovat na www.ufc.com/praha. Společnost Ticketportal spustí prodej v pátek 7. prosince v 10:00 českého času. Ceny začínají na 990 Kč.

 

A proč padla volba právě na Prahu? Důvody jsou jednoduché - skvělá poloha a bohaté zkušenosti s velkými akcemi. "Jsme jedna z prvních zemí Evropy, která UFC uvidí, protože těch zemí, je ani ne deset," těší Ondřeje Novotného, promotéra a komentátora bojových sportů.

 

Ve vysočanské O2 aréně v Praze se v únoru představí nejlepší bojovníci planety a také bojovnice. V akci bude i jediná Češka v UFC Lucie Pudilová. "Pro nás to je obrovská čest, že si UFC vybralo právě Prahu. Praha a Londýn budou příští rok jediná evropská města, kde se UFC objeví," řekl Robert Schaffer, generální ředitel O2 arény.

 

GALERIE: Lucie Pudilová

1
/
17
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Lucie Pudilová - 15

 

Očekává se, že bude vyprodáno. "UFC, jak je znám, budou chtít mít vyprodáno za několik hodin. A myslím, že se jim to podaří, oni mají rekord kolem minut," dodal Novotný. Na koho se nedostane, bude moci všechno sledovat na stanicích Nova Sport!

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:00 05:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program