Aktualizováno 20.4. 2016 12:13
ufc jak to bylo

Potvrzeno! McGregor nebude v UFC 200! Co ho k tomu vedlo?!

Conor McGregor
Zdroj: TN.cz

Tohle by tedy nikdo nečekal. Hlavní hvězda UFC, Conor McGregor, se nezúčastní očekávaného UFC 200. Fanouškovsky lákavá odveta s Natem Diazem je zrušena a důvod je ještě více překvapující. Irská megastar tohoto sportu včera večer oznámila, že končí kariéru, ale jejímu rozhodnutí předcházely neshody s vedením UFC!

Rozhodnutí stáhnout McGregora vydalo vedení UFC během včerejšího večera. Ale co McGregor provedl, že hvězda jako on, byl ze show odstraněn?

 

 

Nejedná se o žádné zranění, nýbrž o to, že McGregor odmítl odletět do Las Vegas, kde by se zúčastnil tiskové konference či natáčení a focení promo materiálů. Místo toho chtěl zůstat na Islandu a věnovat se tréninkové přípravě.


Pro mnohé je to opravdový šok, jelikož McGregor byl známý tím, jak se všech tiskových akcí zúčastňoval. Avšak ani Dana White nemá nervy ze železa a proto se rozhodl pro toto drastické rozhodnutí.

 

 

Nate Diaz by však měl na kartě zůstat a nyní se hledá pro něj adekvátní náhrada. Otázkou nyní bude, kdo po McGregorovi převezme post hlavního zápasu večera, jelikož jsou ve hře dva titulové zápasy mezi Aldem a Edgarem, a Misha Tate bude obhajovat titul proti Amandě Nunes.

 

Fakt, že McGregora na UFC 200 neuvidíme, je o to zajímavější, že včera odeslal na Twitteru zprávu o konci kariéry. Všichni to brali jako jasný vtip, ale nyní to nabírá na větší vážnosti. Jak se bude situace kolem McGregora vyvíjet, Vás budeme dál informovat.

Lukáš Zduba