Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 3. 2016
a zase dál vyrdžel sezonu

Poslední zápas a sbohem! V Chomutově končím, sdělil Červenka

Roman Červenka
Zdroj: Profimedia
Roman Červenka

Pomohl chomutovským Pirátům k historickému úspěchu, zahráli si čtvrtfinále extraligy. Končil ale s debaklem 2:7 a po zápase moc dlouho nečekal s oznámením dalších plánů. Roman Červenka už českou extraligu hrát nechce. A kam ho to zavane nyní?

"Mám jiné plány než zůstat v Chomutově. NHL by byla krásná, ale asi to nevýjde," řekl zklamaný Červenka po vyřazení deníku Sport. Budoucnost nejproduktivnějšího hráče základní části extraligy je tak zahalena v mlze. "Do KHL se také nevrátím," nezastíral bývalý hráč ruského Petrohradu.


Anketa

Kam zamíří nyní Roman Červenka?

Hlasovalo 69 lidí.
Chomutovského kouče Vladimíra Růžičku odchod klíčového pochopitelně mrzí, ale zároveň doufá, že odchovance Slavie ve svém týmu v budoucnu přivítá zpět. "My máme zájem, aby pokračoval, ale bude těžké ho udržet. Jsem smířený, že tady končí. Snad jej tady jednou zas uvidíme," přeje si Růžička, jenž v Chomutově před začátkem sezony podepsal víceletou smlouvu.


Jaké jsou tedy Červenkovy možnosti? Návrat do Petrohradu zkušený útočník okamžitě vyloučil. Angažmá v jiném extraligovém celku také nění pravděpodobné. Nabízí se atraktivní švýcarská liga, nebo angažmá v jedné ze skandinávských zemí.

ram TN.cz

To nejlepší z iSport.cz